Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Ventspils un Skonto futbolistiem uzvaras LMT virslīgas spēlēs

LMT virslīgas čempionāta spēlēs svētdien uzvaras svinēja čempionu titula pretendenti FK Ventspils un Skonto.

Čempionvienība Ventspils viesos ar 2:0 pārspēja Olimps/RFS vienību. Ventspilnieki abus vārtus guva spēles otrajā puslaikā, turklāt abas reizes rezultatīvs bija Višņakovs (54. un 74.minūte).

Tikmēr Skonto futbolisti izbraukumā ar 3:1 pieveica Ventspils Tranzīts vienību. Oļegs Laizāns un Andrejs Perepļotkins spēles pirmajā puslaikā ieguva rīdziniekiem divu vārtu pārsvaru. 61.minūtē Vitālijs Smirnovs raidīja bumbu savos vārtos, bet spēles beigās kompensācijas laika trešajā minūtē Davids Gamezardašvilli guva trešos vārtus Skonto labā. Jāatzīmē, ka 15.minūtē Skonto pēc Raivja Hščanova izpildījuma nerealizēja 11 m soda sitienu.

Vēl vienā spēlē Daugavpils Dinaburg viesos ar 1:0 pieveica Jūrmala-VV vienību. Vienīgos vārtus spēles 42.minūtē guva Vadims Logins.

Kopvērtējumā situācija ir sekojoša: Liepājas metalurgs 60 punkti (25 spēlēs), punkts mazāk 25 spēlēs ir FK Ventspils, vēl par diviem punktiem atpaliek Skonto, taču viņi aizvadījuši 24 spēles. Dinaburg seko ar 49 punktiem ceturtajā vietā.