Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Virslīgas līderi Ventspils un Liepāja Kurzemes derbijā vienojas par neizšķirtu

Kurzemes derbijā Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta mačā svētdien starp vienībām Ventspils un Liepāja fiksēja bezvārtu neizšķirts.Liepāja savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar Ventspils komandu.Bīstami momenti bija pie abu komandu vārtiem, taču spēles rezultātu nevienai vienībai neizdevās atklāt.

Šis_ Ventspils komandai bija jau trešais neizšķirts šīs sezonas sešās spēlēs, kamēr liepājnieki šogad divos mačos nav spējuši noteikt uzvarētāju.Tikmēr cita mačā Jelgava_ savā laukumā ar 3:1 (1:0) pārspēja Gulbenes futbolistus.Pirmajā puslaikā tika gūti tikai vieni vārti. Jelgavu 22.minūtē vadībā izvirzīja Mārcis Ošs. Otrajā puslaikā, 65.minūtē, rezultātu izlīdzināja Gulbenē spēlējošais Vladimirs Volkovs. Taču turpinājumā, 70. un 83.minūtē, divus bezatbildes vārtus guva nigērietis Kenedijs Eriba. Šī bija otrā Jelgavas uzvara šosezon.Pirms tam piektdien čempionāta sestās kārtas ievadā Jūrmalas_ Spartaks _aizraujošā cīņā izbraukumā ar 2:1 (0:1) pieveica _Metta/Latvijas Universitātes _futbolistus. Šīs kārtas izspēle noslēgsies pirmdien, kad Rīgas Skonto uzņems Daugavpili.Kopvērtējumā līderpozīcijās izvirzījusies Liepāja, kam 14 punkti sešās spēlēs, bet divi punkti mazāk ir_ Ventspilij. _Dalītajā trešajā vietā ar deviņiem punktiem atrodas Jūrmalas Spartaks un Jelgava, bet pa astoņiem punktiem guvušas Daugavpils un Rīgas Skonto vienības. Septīto vietu ar vienu punktu ieņem Metta/LU. Tikmēr bez punktiem joprojām spēlē Gulbene.Jaunajā sezonā virslīgas čempionātā piedalās astoņas vienības, kas ir mazākais skaits kopš 2007.gada, jo Daugavpils Daugava un Rīgas Daugava nesaņēma licences dalībai sacensībās.