Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Zürich futbolisti izcīnījuši sensacionālu uzvaru Milānā

Latvijas čempionvienības FK Ventspils pārdarītāji UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas izslēgšanas kārtā Šveices kluba Zürich futbolisti sagādājuši lielāko pārsteigumu grupu turnīra otrajā kārtā.C grupas spēlē izbraukumā viņi ar 1:0 pārspēja titulēto AC Milan komandu. Vienīgos vārtus Hannu Tihinens guva 10.

minūtē, bet atlikušajā laikā par spīti milzīgajam teritoriālajam pārsvaram un zvaigžņotajam sastāvam milānieši nespēja panākt pat izlīdzinājumuOtrajā C grupas spēlē Madrides Real nepilnu desmit minūšu laikā otrajā puslaikā nodrošināja 3:0 uzvaru pār Marseļas Olimpique. Divi vārti Krištianu Ronaldu kontā.A grupā ar bezvārtu neizšķirtu Minhenē beidzās superklubu Bayern un Turīnas Juventus tikšanās, bet franču Bordeaux mača izskaņā nodrošināja uzvaru 1:0 pār Haifas Maccabi.B grupā Manhcester United futbolisti savā laukumā otrā puslaika sākumā nokļuva zaudētājos spēlē pret vācu Wolfsburg. Taču Gigsa un Kerika gūtie vārti ļāva viņiem svinēt uzvaru 2:1 un kļūt par vienīgajiem līderiem turnīra tabulā.Jau ziņots, ka otrajā B grupas spēlē, kas notika divas stundas iepriekš Maskavas CSKA ar 2:1 uzvarēja Besiktas komandu no Turcijas.D grupā otro uzvaru svinēja Londonas Chelsea futbolisti, kuri, pateicoties Nikolā Anelkas 18.minūtē gūtajiem vārtiem, ar 1:0 viesos pārspēja Kipras klubu Apoel. Otrajā šīs grupas spēlē Porto ar 2:0 pārspēja Madrides Atletico.