Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss
Blue Jackets uzvaru sērija sākās pēc tam, kad zaudējums tika piedzīvots 27.novembrī

Blue Jackets hokejisti izcīna jau 12.uzvaru pēc kārtas

Pie 12.uzvaras pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ietvaros piektdien tika Kolumbusas Blue Jackets vienība. Blue Jackets savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pieveica Rietumu konferences līderi Monreālas Canadiens. Iepriekšējo reizi Kolumbusas komanda zaudējuma rūgtumu izjutusi vien 27.novembrī.

Pirmo divu trešdaļu laikā Blue Jackets izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Sems Ganjē un Brendons Sāds. Lai gan 50.minūtē Canadiens vienu ripu atguva, panākt sāncenšus šai komandai neizdevās.

"Tikt pie 50 punktiem pirms Ziemassvētku brīvdienām ir lieliski. Puiši noteikti par sevi jūtas lepni," sacīja Blue Jackets galvenais treneris Džons Tortella.

Savukārt pie savas desmitās uzvaras pēc kārtas tikusi Minesotas Wild vienība, kas izbraukumā ar 7:4 (1:1, 5:2, 1:1) pārspēja Ņujorkas Rangers.

Minesotas vienībai izdevās lieliska otrā trešdaļa, kur tā iemeta piecus vārtus, tostarp trīs piecu minūšu laikā, un lauza cīņas gaitu. Uzvarētāju labā ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Čārlijs Koils.

Tikmēr savus 400.vārtus karjerā piektdien guva Arizonas Coyotes kapteinis Šeins Douns, kura pārstāvētā komanda gan ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās Toronto Maple Leafs.

Blue Jackets ar 50 punktiem 32 mačos ir visas līgas un Austrumu konferences līdere, kamēr vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas Lightning ar 37 punktiem 35 spēlēs ieņem desmito vietu.

Savukārt pēdējā starp šīs konferences 16 vienībām ar 32 punktiem 33 mačos atrodas Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres.

Tikmēr Rietumu konferencē vadībā ar 46 punktiem 34 mačos atrodas Canadiens.