Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Rīga/Prizma hokejisti izcīna svarīgu uzvaru Kontinentālā kausa spēlē

Latvijas čempionvienība hokejā Rīga/Prizma Rumānijā notiekošā Kontinentālā kausa otrās kārtas otrajā mačā sestdien ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) pārspēja Polijas spēcīgāko komandu Sanok.Latvijas komandas labā pa vārtiem guva Andris Siksnis, Jānis Pētersons un Viktors Lobačovs.Dueli labāk iesāka Polijas komanda, kuriem vārtus jau otrajā minūtē, spēlējot vairākumā, guva Džordans Knokss.

Rezultāts ilgu laiku palika nemainīgs, taču 37.minūtē vairākumā Siksnis rezultātu izlīdzināja, bet tikai 23 sekundes vēlāk Rafals Dutka no jauna vadībā izvirzīja Sanok komandu.Tiesa, Latvijas vienība ilgi atbildi parādā nepalika, jo 38.minūtē Pētersons panāca 2:2. Abas komandas turpināja noraidījumiem bagātu cīņu arī noslēdzošajā trešdaļā, bet 48.minūtē Lobačovs pirmo reizi šajā duelī vadībā izvirzīja jau Rīga/Prizma hokejistus, kas pēcāk izrādījās uzvaru nesošie vārti.Kā ziņots, piektdien pirmās kārtas spēlēs Rīga/Prizma ar rezultātu 2:3 zaudēja vietējai Brašovas Corona vienībai, bet latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Ungārijas hokeja komanda Dunaūjvārošas Acelbikak ar 2:6 piekāpās Sanok.Svētdien Latvijas pārstāvjus gaidīs duelis Acelbikak, bet sestdien vēl gaidāms Corona un Ungārijas komandas duelis.Rīgas klubam šī ir debija Kontinentālā kausa turnīrā.Šīs grupas uzvarētāji sacensību trešajā posmā laikā no 21. līdz 23.novembrim spēkosies ar Atvara Tribuncova un Alekseja Širokova pārstāvēto Baltkrievijas čempionvienību Grodņas Ņeman, sacensību saimniekiem Angers no Francijas un Ukrainas spēcīgāko komandu Kijevas Kompanjon-Ņeftegaz.Savukārt pa divām katras grupas trešā posma spēcīgākajām komandām kvalificēsies finālturnīram, kas tiks aizvadīts no 9. līdz 11.janvārim.Tikmēr sacensību uzvarētāji kvalificēsies 2015./16.gada Čempionu līgas sacensībām.Pavasarī Rīga/Prizma par Latvijas čempionvienību hokejā kļuva pirmoreiz vēsturē, bet arī jauno sezonu komanda sākusi sekmīgi un pašlaik ar 16 punktiem septiņos mačos ir Latvijas čempionāta līdere.