Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Cipruss guvis uzvaras vārtus Latvijas hokeja čempionāta spēlē

Latvijas atklātā hokeja čempionāta līdervienība Ozolnieki/Monarch trešdien rezultatīvā spēlē ar 7:5 (2:1, 2:2, 3:2) savā laukumā uzvarēja Daugavpils hokeja klubu Latgale.Trešās trešdaļas sākumā viesi bija likvidējuši divu vārtu deficītu un panākuši neizšķirtu 4:4. Taču Ozolnieku hokejisti četru minūšu laikā atbildēja ar trim precīziem raidījumiem, kas izšķīra spēles likteni, liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija.

Uzvaras vārtus 52.minūtē guva Aigars Cipruss. Vēl Ozolnieki/Monarch labā ar precīziem metieniem atzīmējās Ēriks Bisenieks (2), Vadims Romanovskis, Nikolajs Jerofejevs, Oļegs Koreškovs un Edgars Rozentāls. Daugavpiliešu rindās pa diviem vārtiem guva Vadims Vabiščevičs un Aleksandrs Nizovkins, vienus – Eduards Bullītis.Citā spēlē Rīga/Profs-18 hokejisti savā laukumā ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās turnīra vicelīderiem Liepājas metalurgs kluba otrajai komandai.Liepājnieku labā vārtus guva Pēteris Pujāts, Artūrs Kuzmenkovs un Māris Diļevka, bet Rīgas kluba rindās ar precīzu raidījumu izcēlās Kristaps Nīmanis.Latvijas čempionāta turnīra tabula1. Ozolnieki/Monarch          26    682. Liepājas metalurgs-2     25    423. Daugavpils Latgale        28    464. Eletrēnu Energija           26    405. SK Rīga/Profs-18            25    236. Hokeja klubs Ogre         28     8