Rīgā +20 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Dārziņam divi gūti vārti Ak Bars uzvarā pār Ņeftehimik komandu

Ar diviem gūtiem vārtiem pirmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē ceturtdien izcēlās latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš, bet viņa pārstāvētā Kazaņas Ak Bars vienība ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) uzvarēja Ņižņekamskas_ Ņeftehimik _komandu.

Dārziņš ar precīzu metienu izcēlās pirmās trešdaļas 19.minūtē, vairākumā panākot 2:0, kā arī otrās trešdaļas 19.minūtē, kad vienādos sastāvos panāca 3:1 savas vienības labā.

Kopumā uzbrucējs uz ledus pavadīja desmit minūtes un 51 sekundi, kas bija mazākais spēles laiks komandā, taču tas netraucēja latvietim kļūt par mača rezulatatīvāko hokejistu.

Pateicoties šai uzvara Ak Bars komanda tagad sērijā līdz četrām uzvarām atrodas vadībā ar rezultātu 1-0. Nākamais abu komandu mačs tiks aizvadīts jau piektdien Kazaņā.

Tikmēr spēlē Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas Lokomotiv savā laukumā pirmajā izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mačā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) uzvarēja Čerepovecas Severstaļ hokejistus.

Rēdlihs šajā mačā bija iekļauts mājinieku komandas otrajā uzbrucēju trijniekā, uz ledus pavadot 14 minūtes un 41 sekundi. Šajā laikā spēlētājs mača statistikā izcēlās ar vienu neprecīzu metienu pa vārtiem.

Uzvaras vārtus Lokomotiv komandai mača trešās trešdaļas ievadā guva zviedrs Stefans Kronvals.

Jau ziņots, ka ceturtdien Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas Avangard vienība savā pirmajā Gagarina kausa izcīņas mačā ar rezultātu 5:0 (0:0, 3:0, 2:0) savā laukumā sagrāva cita latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Novosibirskas Sibirj vienību.

Pujacs nedevās laukumā jau otro maču pēc kārtas, bet Kulda šoreiz spēlēja Sibirj komandas otrajā aizsargu pārī.

Sērijas turpināsies līdz vienas komandas četrām uzvarām.