Rīgā +7 °C
Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Divi vārti vairākumā palīdz Sabres svinēt otro panākumu pēc kārtas

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā guva divus vārtus vairākumā un viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja Detroitas Red Wings.

Šī Bufalo komandai bija otrā uzvara pēc kārtas, kas seko pēc sērijas, kurā 12 spēļu laikā tika ciestas desmit neveiksmes.

Rezultātu 11.minūtē atklāja Sabres šīs sezonas rezultatīvākais hokejists Džeks Aikels, bet otrās trešdaļas vidū Mets Mulsons vēlreiz realizēja vairākumu un viesi jau panāca 2:0. Kaut vienus vārtus atguva Tomāšs Tatars, turpinājumā Sabres noveda dueli līdz uzvarai.

Bufalo hokejisti šosezon realizējuši 24% vairākumu un tas ir labākais rādītājs visā līgā. Otrā ar 23,7% realizētu iespēju ir Toronto Maple Leafs vienība.

Sabres divas uzvaras pēc kārtas guva pēc vairāk nekā mēneša pārtraukuma.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 11 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja piecos no 11 iemetieniem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šosezon 66 spēlēs guvis sešus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Sabres ar 72 punktiem 73 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē, kur pozīciju zemāk ar 67 punktiem seko Red Wings.

Bufalo hokejisti noslēguši četru izbraukuma spēļu sēriju un nākamajā cīņā jau otrdien uzņems pagājušās sezonas čempioni Pitsburgas Penguins.