Rīgā +17 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Girgensona rezultatīvā piespēle nepalīdz Sabres izglābties no kārtējā zaudējuma

Latviešu hokejista Zemga Girgensona rezultatīvā piespēle sestdien nepalīdzēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībai Bufalo "Sabres" izglābties no zaudējuma izbraukumā pret Tampabejas "Lightning".

"Sabres" cieta zaudējumu ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:2).

Tieši Girgensona rezultatīvā piespēle trešās trešdaļas 13.minūtē palīdzēja viesiem no Bufalo pilsētas izvirzīties vadībā ar 2:1, kad precīzs bija Tomass Vaneks. Tomēr pārsvaru nosargāt neizdevās, jo pēc aptuveni pusotras minūtes "Lightning" zvaigzne Martins Sentluiss panāca izlīdzinājumu, bet 16.minūtē mājiniekiem uzvaru nodrošināja čeha Ondršeja Palāta gūtie vārti.

Girgensons šoreiz laukumā pavadīja 13 minūtes un 39 sekundes, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šīs sezonas 12 spēlēs latviešu hokejists atzīmējies ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm, iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -3.

Aizvadītajās 13 spēlēs "Sabres" pamanījusies tikt tikai pie divām uzvarām un pieciem punktiem, kas Atlantijas divīzijas kopvērtējumā dod pēdējo, astoto, vietu. Savukārt Austrumu konferencē komanda pašlaik atrodas pēdējā, 16.vietā.

Šobrīd Bufalo klubs ir arī pēdējais visas līgas kopvērtējumā.