Rīgā +16 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Girgensonam savainojums Sabres pirmajā uzvarā šosezon

Savainojumu otrdienas NHL regulārā čempionāta mačā guva 19 gadus vecais Latvijas hokeja talants Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda izcīnīja pirmo uzvaru sezonā, viesos ar 4:3 pēcspēles metienos pārspējot Ņujorkas Islanders.

Girgensonam pirmā perioda beigās pa seju trāpīja komandas biedra Tailera Maiersa raidītā ripa - latvietis ar asiņojošu seju ledu pameta, nieka četru minūšu laikā paspējis izdarīt veselus trīs metienus pa vārtiem. Šajā spēlē laukumā Girgensons vairs neatgriezās, taču sapampusī seja nebūšot iemesls, lai būtu jāizlaiž nākamais mačs, pēc spēles izteicās komandas galvenais treneris Rons Rolstons. Tikmēr Sabres savā astotajā spēlē sezonā beidzot tika pie uzvaras, izvairoties no visu laiku sliktākā sezonas sākuma komandas vēsturē.

Bufalo hokejisti mača gaitā spēja trīs reizes atspēlēties, 3:3 panākot divas minūtes pirms pamatika beigām, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru nodrošināja Tailera Enisa precīzais raidījums. Viņam arī gūti vārti pamatlaikā, vēl Sabres labā izcēlās kapteinis Tomašs Vaneks un Markuss Foliņo, bet vārtsargs Raiens Millers atvairīja 41 Islanders metienu.

Ar trim punktiem astoņos mačos Sabres pakāpušies uz 14.vietu 16 Austrumu konferences klubu kopvērtējumā. Trīs nākamos mačus Bufalo 17., 19. un 23.oktobrī aizvadīs savā laukumā, attiecīgi, ar Vankūveras Canucks, Kolorado Avalanche un Bostonas Bruins komandām.