Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Ivanānam piespēle, latviešu pārstāvētajiem klubiem zaudējumi NHL pārbaudes spēlēs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē ar rezultatīvu piespēli izcēlies Raitis Ivanāns, bet viņa pārstāvētais Losandželosas Kings izbraukumā ar 2:3 piekāpās Kolorado Avalanche.Ivanāns laukumā pavadīja nedaudz vairāk kā septiņas minūtes un asistēja komandas pirmo vārtu guvumā, kad spēles rezultātu 12.

minūtē atklāja Pīters Herolds. Latvijas hokejists izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Dalasas Stars viesos ar 1:4 piekāpās Latvijas hokejista iepriekšējai komandai Floridas Panthers. Skrastiņš 16 minūtēs un 29 sekundēs izdarīja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.Tampabejas Lightning savā laukumā papildlaikā ar 3:4 piekāpās Fīniksas Coyotes. Ziņu par Latvijas izlases uzbrucēja dalību mačā pagaidām nav.