Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Kings NHL play-off ievadā sakauj pērnos finālistus Canucks

Naktī uz ceturtdienu sākās Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas turnīrs. Pie pirmajām uzvarām savās sērijās izdevās tikt Filadelfijas, Nešvilas un Losandželosas vienībām.

Ar zaudējumu 1.kārta sēriju sāka Pitsburgas Penguins, kas ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Filadelfijas Flyers komandai. Pirmajā trešdaļā Penguins guva trīs bezatbildes vārtus, taču vēlāk uzbrukums apstājās, savukārt Filadelfija spēja pacietīgi atspēlēties, trešā perioda vidū panākot jau 3:3. Uzvaras vārtus Flyers papildlaika 3.minūtē guva Jakubs Voračeks.

Pārsteigumu sagādāja Losandželosas Kings, kas play-off Rietumu konferencē kvalificējās pēdējie. Kings izbraukumā ar 4:2 pārspēja regulārās sezonas labāko vienību Vankūveras Canucks. Vēl 3.perioda otrajā pusē rezultāts bija 2:2, bet nedaudz vairāk kā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Dastins Penners guva uzvaras vārtus Losandželosai. Ceturtā ripa lidoja jau tukšos Canucks vārtos.

Play-off ar uzvaru savā laukumā vienīgie sāka Nešvilas Predators, kas ar 3:2 pārspēja Detroitas Red Wings. Divi vārti uzvarētājiem Gabriela Burka rēķinā, kurš no 1:1 panāca izšķirošo pārsvaru (3:1). Vienus vārtus Detroitas atguva pašās mača beigās, bet izglābties vairs nepaspēja.

Naktī uz piektdienu izslēgšanas turnīru sāks arī latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētie Otavas Senators, kuri izbraukumā sacentīsies ar Austrumu konferences uzvarētājiem Ņujorkas Rangers.