Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Kuldam divas rezultatīvas piespēles Ice Caps zaudējumā

Ar divām rezultatīvām piespēlēm Amerikas hokeja līgā (AHL) šorīt izcēlies Artūrs Kulda, tomēr viņa Sentdžonsas Ice Caps ar 3:4 piekāpās Hamiltonas Bulldogs. Pie uzvarām tika Oskara Bārtuļa un Raita Ivanāna pārstāvētās komandas.

Ice Caps zaudēja trīs vārtus spēles pirmajās astoņās minūtēs, bet otrā perioda sākumā bezcerīgais 0:4. Pakaļdzīšanos pēc Kuldas piespēles sāka Kevins Klārks, bet turpināja Šons Vellers un Pols Postmā, kurš 2.perioda vidusdaļā pēc vēl vienas Kuldas piespēles panāca 3:4. Diemžēl vairāk vārtu Latvijas hokejista komanda gūt nespēja un zaudēja. Artūram bez divām rezultatīvām piespēlēm arī +1 koeficients un divi metieni pa vārtiem. Sezonas 38 spēlēs Kuldam 14 (4+10) punkti. Ice Caps saglabā līderpozīciju kā Austrumu konferencē, tā visā līgā – 70 punkti 51 spēlē.

Adirondakas Phantoms beidzot tika pie uzvaras, ar rezultātu 5:1 sagraujot Mančestras Monarchs. Oskars Bārtulis mačam nebija pieteikts, jo guvis savainojumu. Tāpat Abotsfordas Heat bez Raita Ivanāna sastāvā ar 3:2 uzveica Hjūstonas Aeros.