Latvija ceļu pretī Sočiem sāk ar pārliecinošu uzvaru pret Lielbritāniju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
vēsu prātu
v
Kad uzvarēs Somiju vai Čehiju, piemēram, tad arī varēs pa īstam priecāties. Uzvarēt GB bija pienākums, ja vispār grib palikt 1.divīzijā. Nesaprotu par ko līksmot. Tā tam bija jābūt.
replika
r
Prieks par Cipuli. Viņam šogad neveicas, bet tagad atkal ir izlases pamatsastāvā. Malacis!
who cares
w
"Viņam šogad neveicas" == Nē, neveicās šamam pagājušosezon Dinamo. Šogad veicas tīri labi.
  • 1
  • 0
Malači Latvija!
M
1.periods Latvija - Lielbritānija = 2 : 1 3.minūtē Juris Štāls- Gints Meija = 1 : 0 4.min jau 1 : 1 Latvija vairākumā - Miks Indrašis (Aleksandrs Ņiživijs+ Lauris Dārziņš) = 2 : 1 2.periods Latvija vairākumā. Aleksandrs Ņiživijs + Oskars Bārtulis no zilās līnijas = 3 : 1 3.periods - 3.min 24 sek Miķelis Rēdlihs+ Ronalds Ķēniņš = 4 : 1 - Žēl, ka Mārtiņš Karsums netrāpīja faktiski tukšos vārtos, ripa aizlidoja pāri vārtiem.. - Mārtiņš Cipulis+Gints Meija+Georgijs Pujacs = 5 : 1 - Sandim Ozoliņam bija labs metiens no zilās līnijas pa vārtiem, bet britu vārtu vecis tver... - Latvija spēlē 3-jatā, jo noraidīti Ķēniņš+ Sprukts ...= 5 : 2 - 1 min 13 sek Latvija spēlē vairākumā 5 : 3 - Lielbritānijas spēlētājam par brutālu grūšanu Reķi pret apmali sods 2 + 10 - 18 sek pirms spēles beigām Miks Indrašis+Aleksandrs Ņiživijs+Lauris Dārziņš beidzot gūst savus vārtus = 6 : 2 Latvijai UZVARA = 6 : 2 Lepni skan Latvijas himna! Arēna gavilēēē... Par LABĀKO spēlētāju Latvijas valstvienībā tiek atzīts Gints Meija, lai gan es nosauktu Aleksandru Ņiživiju, kuram 3 rezultatīvas piespēles ... Sandis Ozoliņš labi nospēlēja un vārtos Edgars Masaļskis...
hgh
h
nu ista parbaude jau bus rit, bet malaci!!! LATVIJA, LATVIJA!
Rit pirmā treždaļa 1:1
R
Ja tie latvju amatieri zaudēs atkal, vienkārši jāvelk nost tās sarkanbaltsarkanās bikšeles un tā kārtīgi ar bērza stibām ... kā ulmaņlaikā.