Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Liepājas metalurga hokejisti pārbaudē zaudē Maskavas CSKA

Liepājas metalurga hokejisti pirmdien aizvadīja pirmo pārbaudes spēli pirms jaunās sezonas, kurā savā laukumā tikās ar Kontinentālās Hokeja līgas klubu Maskavas CSKA. Sīvajā cīņā liepājnieki zaudēja ar 3:5.Kā ziņo laikraksts Kurzemes Vārds, liepājnieki jau no pirmajām minūtēm devās uzbrukumos. Pirmie gan rezultātu atklāja maskavieši, tomēr līdz pirmā perioda beigām laukuma saimniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar 2:1, bet līdz pēdējās trešdaļas sākumam liepājniekiem izdevās minimālo pārsvaru nosargāt (3:2).

Liepājas metalurgam ļoti nepaveicās pēdējā perioda sākumā, kad īsā laikā zaudēja trīs vārtus (3:5). Turpinājumā mājinieki centās uzbrukt vēl, tomēr pārspēt vārtsargu vairs nevarēja.Divus vārtus guva Valērijs Fiļimonovs, bet trīs rezultativitātes punktus nopelnīja Jurijs Navarenko (1+2) un Vents Feldmanis (0+3).Šonedēļ Liepājas metalurgs dosies uz Polijas pilsētu Sosnovecu, kur tiksies ar Čehijas ekstralīgas klubu Ocelari Trinec, vietējo KH Zaglebie klubu, kā arī ar Polijas izlasi.