Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Liepājas metalurgs panāk izlīdzinājumu pusfināla sērijā pret Latgali

Liepājas metalurga hokejisti Latvijas čempionāta pusfināla sērijā pret Latgali sestdien Daugavpilī izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā 4:3 (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0) un panāca izlīdzinājumu 2:2, ziņo Latvijas Hokeja federācija. Izšķirošā piektā spēle paredzēta pirmdien Liepājā.

Jau 7.minūtē laukuma saimnieki bija ieguvuši divu vārtu pārsvaru – divreiz precīzs bija Lukašs Peks. 13.minūtē pirmos vārtus pusfinālā guva Liepājas metalurga sezonas labākais snaiperis Edijs Brahmanis, vairākumā panākot 1:2.

Šāds rezultāts saglabājās līdz otrās trešdaļas vidum, kad 33 sekunžu laikā vispirms Aleksejs Bihanovs, bet pēc tam vēlreiz Brahmanis vadībā jau izvirzīja liepājniekus – 3:2. Visu triju vārtu guvumā rezultatīvas piespēles nopelnīja Konstantīns Mihailovs.

Trešā perioda sākuma Valentīna Feoktistovs atjaunoja līdzsvaru – 3:3. Trešdaļas vidū Latgales hokejisti uz gandrīz minūti ieguva divu spēlētāju skaitlisko pārsvaru, tomēr to izmantot viņiem neizdevās. Ne pamatlaikā, ne pagarinājumā rezultāts vairs nemainījās, un trešo reizi sērijā bija jāizpilda pēcspēles metienu sērija.

Atšķirībā no divām iepriekšējām reizēm šoreiz parāki izrādījās liepājnieki, kuru labā izšķirošo bullīti realizēja Darus Lelens (2:1).

Svētdien ceturto spēli aizvadīs otrā pusfināla ASK/Ogre – Rīga-2000 dalībnieki. Sērijā vadībā ar 2:1 ir ogrēnieši, kuriem iekļūšanai finālā nepieciešama viena uzvara.