Rīgā +23 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Liepājas metalurgs uzvar Cracovia Kontinentālā kausa pirmajā spēlē

Kontinentālā kausa izcīņas pusfināla E grupas turnīra pirmās kārtas spēlē Liepājas metalurga hokejisti piektdien rezultatīvā cīņā ar 6:5 (2:2, 2:1, 2:2) uzvarēja Polijas klubu Cracovia no Krakovas.Jau spēles 34.sekundē rezultātu atklāja Māris Grāvītis, pielabojot viesu vārtsarga atvairīto Brahmaņa metienu.

Liepājnieki turpināja aktīvi uzbrukt, tomēr teritoriālo pārsvaru nespēja izmantot un piecas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām paši ielaida vārtus.Dažu minūšu laikā komandas apmainījās vēl ar vieniem vārtu guvumiem – uz Edija Brahmaņa tālšāvienu no zilās līnijas viesi, kurus Liepājā atbalsta prāvs pulciņš skaļu līdzjutēju, atbildēja ar ātru kombināciju pēc Liepiņa kļūdas savā zonā.Pašā otrās trešdaļas sākumā liepājnieki nonāca zaudētājos 2:3. Taču vēl līdz perioda vidum prata atgūt vadību – ar vēl vienu metienu no zilās līnijas Polijas izlases pamatvārtsargu Rafalu Radziševski pārsteidza Brahmanis, bet piecas minūtes vēlāk Artūrs Mickevičs guva ceturtos vārtus.Trešajā trešdaļā Liepājas metalurga pārsvaru, gūstot trešos vārtus spēlē, palielināja Brahmanis, taču tad divreiz pēc kārtas liepājnieku vārtsargu Jučeru pārspēja brāļi Laškeviči, un piecas minūtes līdz beigām rezultāts kļuva neizšķirts 5:5.Par laimi laukuma saimnieku rindās minūti vēlāk, spēlējot skaitliskajā vairākumā, ar precīzu metienu atbildēja Eduards Ivanovs.Jau ziņots, ka turnīra pirmajā spēlē Zalcburgas kluba Red Bull hokejisti ar 6:5 (3:1, 2:3, 1:1) pārspēja Kijevas Sokil komandu. Red Bull būs liepājnieku pretinieki otrajā kārtā sestdien.Turnīrs Liepājā ritēs līdz svētdienai. Grupas uzvarētāji kvalificēsies Kontinentālā kausa izcīņas superfinālam, kurā tiksies ar Grenobles klubu Bruleurs de Loups no Francijas, Minskas Junostj un otrās pusfināla grupas uzvarētājiem.

Kontinentālā hokeja līga

Liepājas metalurgs – Krakovas Cracovia 6:5 (2:2, 2:1, 2:2)

Metalurga vārti: Grāvītis (Brahmanis, 1.), Brahmanis (Grāvītis, 17.), Brahmanis (24.), Mickevičs (Ivanovs, Feldmanis, vair., 29.), Brahmanis (Feldmanis, Ozols, vair., 43.), Ivanovs (Ozols, Brahmanis, vair., 56.).

Metalurgs: Jučers; Feldmanis — Ivanovs, Grāvītis — Ozols — Brahmanis, Čirkovs — Liepiņš, Skvorcovs — Āboliņš — Mickevičs, Ališausks — Demiters, Pavlovs — Puriņš — Bajaruns, Gricinskis — Zabis — Kalns, Rogoza.

Zalcburgas Red Bull — Kijevas Sokil 6:5.