Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Kontinentālais kauss hokejā

Dinamo Juniors hokejistiem vēl viena pārliecinoša uzvara Kontinentālajā kausā

Latvijas hokeja klubs "Dinamo Juniors" sestdien izcīnīja vēl vienu pārliecinošu uzvaru Anglijā notiekošā Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas turnīra otrajā spēlē.Sacensību otrajā mačā "Dinamo Juniors" ar 7:2 (1:0, 2:2, 4:0) pārspēja Gasteisas "Bipolo Vitoria" vienību no SpānijasPirmo trešdaļu rīdzinieki noslēdza tikai ar vieniem gūtiem vārtiem, taču otrajā periodā pretinieki divas reizes pamanījās rezultātu izlīdzināt.

Liepājas metalurga hokejisti nenosargā divu vārtu pārsvaru pār Tjumeņas Rubin

Liepājas metalurga hokejisti Kontinentālā kausa izcīņas pusfinālturnīra otrajā spēlē sestdien Doņeckā ar 3:4 zaudēja Krievijas augstākās līgas klubs Tjumeņas Rubin, kaut mača gaitā bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Līdz ar otro zaudējumu turnīrā Metalurgs zaudējis cerības uz pirmo vietu un iekļūšanu finālturnīrā.

Liepājas metalurgs uzvar Cracovia Kontinentālā kausa pirmajā spēlē

Kontinentālā kausa izcīņas pusfināla E grupas turnīra pirmās kārtas spēlē Liepājas metalurga hokejisti piektdien rezultatīvā cīņā ar 6:5 (2:2, 2:1, 2:2) uzvarēja Polijas klubu Cracovia no Krakovas.Jau spēles 34.sekundē rezultātu atklāja Māris Grāvītis, pielabojot viesu vārtsarga atvairīto Brahmaņa metienu.

Red Bull hokejisti pārspēj Sokil Kontinentālā kausa pusfināla turnīra pirmajā spēlē

Zalcburgas kluba Red Bull hokejisti izcīnījuši uzvaru Kontinentālā kausa izcīņas pusfināla E grupas turnīra pirmaja spēlē Liepājā. Austrijas čempionvienība piektdien ar 6:5 (3:1, 2:3, 1:1) pārspēja Kijevas Sokil komandu.Otrajā pirmās kārtas spēlē plkst.19 Liepājas metalurga hokejisti tiksies ar Polijas klubu Cracovia no Krakovas.