Smidzinošs lietus
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Liepājas Metalurgs zaudē Gomeļā, Bērziņam 0+4 Junostj sastāvā

Liepājas Metalurgs hokejisti pirmdien Gomeļā piedzīvoja zaudējumu Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē ar vietējo HK Gomeļ – 1:4. Liepājniekiem vienīgos vārtus 3.periodā guva Gunārs Skvorcovs. Par spīti zaudējumam, Liepājas klubs nodrošināja 7.vietu regulārajā čempionātā. Tikmēr lielisku spēli Minskas Junostj sastāvā aizvadījis Armands Bērziņš - četras rezultatīvas piespēles.

Gomeļa, kas regulārajā turnīrā cīnās par 2.vietu, jau pirmajās četrās minūtēs divas reizes sarūgtināja Liepājas vārtsargu Jāni Kalniņu. Rezultāts 2:0 turējās līdz 2.perioda priekšpēdējai minūtei, kad mājinieki sabēra Kalniņa vārtos vēl divas ripas. Gunārs Skvorcovs viesu labā goda vārtus guva 3.perioda sākumā. Jāpiebilst, ka metienu attiecība bija nospiedoša – 37:12 Gomeļas kluba labā. Kalniņš, kurš atvairīja 33 metienus, tika atzīts par mača trešo zvaigzni. Gomeļas aizsargs Atvars Tribuncovs arvien ārstē izlases spēlē pret Dāniju piedzīvoto savainojumu.

Par spīti zaudējumam, Liepājas Metalurgs 49 spēlēs iekrājuši 51 punktu un nodrošināja 7.vietu regulārajā čempionātā.

Liepājas klubam regulārajā turnīrā jāaizvada vairs tikai viena spēle – 1.martā savā laukumā pret Armanda Bērziņa Minskas Junostj. Liepājnieki Minskas klubam piekāpušies visās četrās iepriekšējās spēlēs, tiesa, trīs no tām tikai ar vienas ripas starpību.

Armands Bērziņš izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm un +3 koeficientu Junost sagrāvē pret HK Mogiļev (10:1), pie reizes liedzot Mogiļevai pietuvoties Liepājai. Četri vārti uzvarētājiem Konstantīna Zaharova rēķinā.

Grodņas Neman uzvarā pār HK Vitebsk (7:2) Kasparam Saulietim visi rādītāji pa nullēm, bet Sergejs Pečura mačā nepiedalījās.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.