Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Masaļskis ar lielisku sniegumu noslēdz sezonu Jugra vārtos

Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska 33 atvairītie metieni tomēr neglāba viņa pārstāvēto KHL klubu Hantimansijskas Jugra no zaudējuma_ play-off _mačā pret Čeļabinskas Traktor – 0:1. Tikmēr Magņitogorskas Metallurg papildlaikā izglābās no zaudējuma spēlē un visā sērijā pret Astanas Baris – 4:3.

Pirmo reizi šosezon Gagarina kausa izcīņas spēli Jugra sāka ar Masaļski vārtos. Edgars spēlēja labi un līdz pat spēles 52.minūtei rezultāts bija 0:0. Vladimirs Antipovs vairākumā tomēr iedabūja ripu Masaļska vārtos un neko neizdevās glābt arī pēdējā pusotrā minūtē, kad Jugra nomainīja latvieti pret vēl vienu laukuma spēlētāju – 0:1. Līdz ar to sērijā ar 4:1 pārāki bija regulārā čempionāta uzvarētāji Traktor un iekļuva nākamajā kārtā. Edgaram sezona ir beigusies un jau tuvākajā laikā viņš varēs sākt gatavoties startam pasaules hokeja čempionātā.

Tikmēr krietni rezultatīvāks mačs ritēja Magņitogorskā, kur Astanas Baris ieradās, būdami vadībā sērijā ar 3:1 pret vietējo Metallurg. Pretenzijas uz uzvaru mājinieki pieteica otrā perioda vidū, dažās minūtēs panākot 2:0. Astana vienu ripu ātri atguva. Šāds rezultāts (2:1) turējās līdz mača 50.minūtei, kad Sergejs Mozjakins dubultoja mājinieku pārsvaru. Baris bija nonākuši neapskaužamā situācijā, tomēr paspēja izglābties, izlīdzinājumu panākot mača pēdējā minūtē, spēlējot bez vārtsarga. Papildlaika sākumā uzreiz iniciatīvu uzņēmās mājinieki un jau pēc 71 sekundes varēja gavilēt – pieredzējušais Maksims Sušinskis vairākumā izrāva uzvaru. Sērijā rezultāts kļuvis 3:2 Astanas labā, nākamā spēle notiks Baris laukumā.

KHL Gagarina kausa izcīņa. Austrumu konference
Čeļabinskas Traktor – Hantimansijskas Jugra 1:0 (sērijā 4:1)
Magņitogorskas Metallurg – Astanas Baris 4:3 PL (2:3)
Kazaņas Ak Bars – Ufas Salavat Julaev 1:2 (3:2)

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.