Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Ozolnieki/Monarch hokejisti uzvar Latvijas čempionāta līderu duelī

Latvijas atklātajā hokeja čempionāta turnīra tabulas līderu savstarpējā spēlē Ozolnieki/Monarch ar 4:2 uzvarēja tuvākos sekotājus Liepājas metalurga otro komandu, vēl vairāk palielinot atstarpi punktu izteiksmē.Pēc pirmās trešdaļas Ozolnieki/Monarch hokejisti bija panākuši 3:1 pārsvaru. Uz Aleksandra Šiškoviča, Jāņa Lukaševska un Ērika Bisenieka precīzajiem metieniem liepājnieki atbildēja tikai ar Gata Gricinska ripu.

Otrā perioda vidū Pēteris Pujāts atguva vēl vienus vārtus, taču 45.minūtē Viktors Lobačovs ceturto reizi pārspēja liepājnieku vārtsargu, liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija.Piecās šīs sezonas savstarpējās spēlēs Ozolnieku hokejisti izcīnījuši četras uzvaras.Citā Latvijas čempionāta spēlē sestdien pastarīši HK Ogre piedzīvoja kārtējo zaudējumu spēlē ar Daugavpils Latgali – 2:5.Latvijas čempionāta turnīra tabula1. Ozolnieki/Monarch       25    652. Liepājas metalurgs-2  24    493. Daugavpils Latgale     27    464. Eletrēnu Energija        26    405. SK Rīga/Profs-18         24    236. Hokeja klubs Ogre      28     8