Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Ozolnieki/Monarch uzvar un pagarina LČ hokejā finālsēriju

Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālsērijas trešajā mačā pirmdien Ozolnieki/Monarch ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) izbraukumā pieveica pagājušās sezonas spēcīgāko komandu Liepājas metalurgs 2.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām Ozolnieki/Monarch hokejisti spēja pietuvoties pretiniekiem līdz rezultātam 1-2.

Maču par favorīti uzskatītā Liepājas metalurgs 2 komanda uzsāka pārliecinoši un jau 35.sekundē izvirzījās vadībā, kad precīzi meta Gunārs Skvorcovs, kurš vēl sestdien aizvadīja maču Latvijas valstsvienības sastāvā. Savukārt 14.minūtē izlīdzinājumu panāca Sergejs Durdins - viņš pēc Aigara Ciprusa piespēles precīzi meta brīdī, kad viesi spēlēja piecatā pret trijiem pretiniekiem.

Ja vēl otrās trešdaļas sākumā pārsvars piederēja liepājniekiem, tās otrajā pusē jau iniciatīvu pārņēma Ozolnieki/Monarch un 35.minūtē arī izvirzījās vadībā, kad precīzs bija Aleksandrs Šiškovičs. Kaut cīņas pēdējās minūtēs Liepājas metalurgs 2 komandai bija samērā liels pārsvars, neviens no tās mēģinājumiem panākt neizšķirtu netika realizēts.

Kā ziņots, sērijas pirmajos divos mačos, kas risinājās Inbox.lv ledus hallē Piņķos, Liepājas metalurgs 2 izcīnīja uzvaras ar rezultātu 6:1 un 4:3.

Ceturtais mačs otrdien atkal notiks Liepājā, bet nepieciešamības gadījumā pārējās sērijas cīņas tiks izspēlētas līdz 16.aprīlim.