Starp rezultatīvākajiem - Indrašis un Sprukts
Indrašis ar gūtiem vārtiem izcēlies abās Latvijas spēlēs, abās to paveica 12.minūtē, abās – pēc Sprukta un Galviņa piespēlēm. Ar trim punktiem (2+1) Miks dala 5.vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Rezultatīvāk spēlējuši vien Jevgēņijs Malkins (Krievija, 2+3), Makss Pakioreti (ASV, 1+3), Lorēns Menjē (Francija, 0+4) un aizsargs Džeks Džonsons (ASV, 3+0), kurš ir turnīra pagaidām labākais vārtu guvējs. Jānis Sprukts (0+3) pagaidām dala 14.vietu, Kaspars Daugaviņš (1+1) – 27.pozīciju.
Guntis Galviņš dala 11.vietu rezultatīvāko aizsargu vidū – 0+2, bet līderis šeit ir jau minētais Džonsons. Ar nopelnīto lietderības koeficientu +3 Guntis ir starp labākajiem arī šajā rādītājā, labāks (+4) tas ir vēl tikai trim Krievijas izlases hokejistiem.
Metienu precizitāte
Latvija divās spēlēs izdarījusi 48 metienus, no kuriem ceļu vārtos atraduši pieci jeb 9,43%, tas ir 7.vietas vērts rādītājs. Līderi šajā rādītājā – ASV - no 81 metiena vārtos raidījuši 12 jeb 14,81%.
Vairākums
Vairākumā Latvijas hokejisti realizējuši 28,57% mēģinājumu (2 no 7) – šobrīd 5.labākais rādītājs čempionātā. Līderi krievi gūtos vārtos pārvērtuši četrus no septiņiem vairākumiem (57,14%), divreiz izceļoties arī pret Latviju. Interesanti, ka skaitliskais vairākums pirmajos mačos pagalam nepadodas vadošajām izlasēm – Somijai 0/9, Čehijai 0/7, Kanādai 0/5. Nevienu no sešām iespējām nav realizējuši arī Latvijas nākamie pretinieki itāļi.
Mazākums
Tikmēr mazākumā Latvijai pārliecinoši vājākais rezultāts – izturēts tikai viens no trim mēģinājumiem pret Krieviju (33%), bet pret vāciešiem mūsējie nenoraidījās ne reizi. Astoņas izlases pagaidām izturējušas visus skaitliskos mazākumus bez vārtu zaudējumiem.
Atvairīto metienu %
Edgars Masaļskis divās spēlēs ticis galā ar 70 no 77 pretinieku raidījumiem jeb 90,91%, tas ir 14.rādītājs starp visiem vārtsargiem. Līderos šajā rādītājā ir čehs Jakubs Kovars, kā arī abi somu mūri Petri Vehanens un Kari Lehtonens, kuri visi aizvadījuši pa vienam mačam un atvairījuši visus pretinieku metienus jeb 100%.
Soda minūtes
Divās spēlēs nopelnītās sešas soda minūtes ļauj Latviju šobrīd saukt par turnīra korektāko komandu, seko Kanāda ar 10 minūtēm, bet trim izlasēm – pa 12. Tikmēr Francija tikusi pie 51 soda minūtes, no kurām 27 nopelnījis Saša Treijē.
Apmeklētība