Rīgā +18 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Pujaca un Dārziņa pārstāvētās KHL komandas ar zaudējumiem sāk Gagarina kausa 2.kārtu

KHL pagājušās sezonas Gagarina kausa finālisti Omskas Avangard ar sagrāvi uzsākuši Austrumu konferences pusfinālu. Pirmajā spēlē savā laukumā Avangard ar 0:5 kapitulēja Čeļabinskas Traktor komandai. Tāpat neveiksmi cieta arī Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas Ak Bars vienība.

Pirmos divus vārtus omskieši ielaida jau līdz pirmās trešdaļas vidum, kad viesu sastāvā izcēlās Petri Kontiola un Valerijs Ņičuškins. Laukuma saimniekiem nelabvēlīgais 0:2 uz tablo saglabājās līdz pat spēles pēdējām 10 minūtēm, kad neilgā brīdī ripa vēl trīs reizes pabija Kari Ramo sargātajos Avangard vārtos. Savu otro ripu iemeta Kontiola; vēl izcēlās Jevgēņijs Kuzņecovs un Andrejs Popovs. Traktor vārtsargs Maikls Gārnets tika galā ar visiem 33 Omskas metieniem.

Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1:0 Traktor labā, nākamais mačs sestdien notiks turpat Omskā. Jāatzīmē, ka pirmajā kārtā gan Avangard, gan Traktor savas sērijas noslēdza tikai septiņos mačos.

Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs Avangard sastāvā laukumā pabija 17 minūtes un 47 sekundes, divas reizes nesekmīgi metot pa viesu vārtiem.

Piektdien Austrumu konferences pusfinālu sāka arī Lauris Dārziņš un Kazaņas Ak Bars, kas savā laukumā ar 2:3 piekāpās Ufas Salavat Julaev. Tas Kazaņai bija pirmais zaudējums šī gada Gagarina kausa izcīņā. Rezultātu 30.minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Dmitrijs Obuhovs, bet Anti Pilstrēms piecas minūtes vēlāk panāca Ufai neizšķirtu. Trešajā periodā Janne Pesonens atkārtoti vadībā izvirzīja Ak Bars, tomēr otros vārtus guva Pilstrēms un 2:2. Uzvaras vārtus guva Ņikita Filatovs nedaudz vairāk kā sešas minūtes pirms mača beigām.

Lauris Dārziņš trešajā uzbrucēju virknējumā laukumā pavadīja 12 minūtes un 53 sekundes, izceļoties ar diviem metieniem. Sērijas otrais mačs sestdien notiks turpat Kazaņā.

Divi mači aizvadīti arī Rietumu konferencē - Santpēterburgas SKA ar 4:1 savā laukumā uzvarēja Čerepovecas Severstaļ, iegūstot jau 2:0 vadību sērijā. Divi vārti uzvarētājiem Viktoram Tihonovam, kurš pirmajos divos sērijas mačos iemetis jau piecas ripas!

Tikmēr Maskavas CSKA ar 2:1 uzveica pašreizējos čempionus Maskavas Dinamo, sērijā panākot neizšķirtu 1:1. Jānis Sprukts CSKA trešajā maiņā spēlēja 9:35 minūtes, uzvarot trīs no 11 iemetieniem.

Abās Rietumu konferences pusfinālsērijās nākamie mači norisināsies pirmdien Severstaļ un Dinamo laukumos.

Futbolistes portrets. Luīze Lorence

Veiksmīgi savienot futbola spēlēšanu hobija līmenī ar divām darba vietām, studijām maģistrantūrā un jaunības izbaudīšanu nemaz nav neiespējami. To lieliski pierāda Luīze Lorence, viena no FK "...