Rīgā +17 °C
Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Rīgas Dinamo Tukumā piekāpjas Novosibirskas Sibirj

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo savā trešajā pirmssezonas pārbaudes spēlē ceturtdien Tukumā ar rezultātu 3:4 (0:2, 1:2, 2:0) piekāpās Krievijas klubam Novosibirskas Sibirj.

Spēli Rīgas Dinamo komanda sāka neveiksmīgi, pirmajā trešdaļā ielaižot divus vārtus, bet otrās trešdaļas pirmajās divās minūtēs - vēl divus. Tomēr 34.minūtē Rīgas Dinamo labā pirmos vārtus guva kanādiešu aizsargs Stīvens Seigo, kurš trešās trešdaļas sākumā bija precīzs vēlreiz.

Cīņas 54.minūtē deficītu līdz 3:4 samazināja vēl viens Dinamo leģionārs Tims Sestito, kurš pielaboja Tomāša Kundrāteka metienu, tomēr neizšķirtu mājiniekiem tā arī neizdevās panākt.

Pēc dueļa abas komandas arī aizvadīja pēcspēles metienu sēriju, kurā arī uzvarēja Sibirj, būdama pārāka ar 1:0. Vienīgos vārtus bullīšos guva Dmitrijs Moņa.

Par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo rindās tika nosaukts Seigo.

Piektdien vēl vienā pārbaudes spēlē vienības samēros spēkus Inbox.lv hallē Piņķos.