Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Rīgas Dinamo ar 4:1 pārspēj Ņižnijnovgorodas Torpedo

Trešo uzvaru pēc kārtas savā laukumā pirmdien izcīnīja Rīgas Dinamo hokejisti, Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē ar 4:1 pārspējot Ņižnijnovgorodas Torpedo. Divus vārtus uzvarētāju labā guva un par labāko spēlētāju tika atzīts Marsels Hosa, bet kārtējo spožo spēli aizvadīja vārtsargs Edgars Masaļskis, kurš trīs spēlēs ielaidis tikai divus vārtus.

Pirmajā periodā ritēja līdzīga cīņa ar vairākiem lieliskiem vārtu gūšanas momentiem abu komandu izpildījumā, taču teicami spēlēja Masaļskis un viņa kolēģis Torpedo vārtos Mika Noronens.

Otrā perioda sākumā, kad rīdzinieki spēlēja vairākumā, lielisku diognālo piespēli vārtu priekšā saņēma Marsels Hosa, kurš uzreiz izdarīja metienu un ieraidīja ripu vārtos. Nepilnas piecas minūtes pirms otrā perioda beigām Dinamo izdevās teicams ātrais uzbrukums. Ar ripu aizslidoja Dārziņš, piespēlēja Štālam, kurš iespēlēja centrā Galviņam. Štāls tūliņ saņēma zibenīgu piespēli no Galviņa un uzreiz izdarīja metienu, ieraidot ripu vārtos.

12 minūtes pirms spēles beigām Aleksejs Širokovs palielināja rīdzinieku pārsvaru līdz 3:1. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Vienu minūti un 17 sekundes pirms spēles beigām Cipulis izdarīja lielisku piespēli, ripu uztvēra Hosa un ieraidīja to tukšos vārtos.

Šī bija Dinamo pēdējā mājas spēļu sērijas cīņa, jo tieši pēc nedēļas Maskavā tiksies ar CSKA.

x x x

KHL spēle

Rīgas Dinamo 4:1 Ņižnijnovgorodas Torpedo

Vārtu guvēji: Hosa (Hartigans, Novāks) 1:0 (22:41, vair.), Štāls (Galviņš) 2:0 (35:36), Kosurovs (Pohradskis) 2:1 (40:42), Širokovs (Cipulis, Ņiživijs) 3:1 (48:13), Hosa (Cipulis) 4:1 (58:43, tukšos vārtos).