Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Rīgas Dinamo Bobruiskā pārtrauc četru zaudējumu sēriju

Rīgas Dinamo hokejistiem izdevies pārtraukt četru zaudējumu sēriju. Svētdien Bobruiskā Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē rīdzinieki ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Minskas Dinamo komandu. Nākamo maču Dinamo aizvadīs otrdien Maskavā pret CSKA hokejistiem.

Šuplers: Palīdzēja atpūta un laba gatavošanās pēc iepriekšējās spēles

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (0:2 pret Čehovas Vitjaz) rīdzinieku sastāvā notikušas būtiskas izmaiņas. Trešajā aizsargu pārī kopā ar Laviņu atkal spēlē Galviņš, trešajā uzbrucēju trijniekā rokas savainojumu guvušā Trotera vietā iekļauts Sprukts, bet viņa vietā otrajā spēlē Bukarts. Savukārt ceturtajā kopā ar Džeriņu un Meiju pieteikts Štāls.

Spēles pašā sākumā rīdziniekiem nācās izturēt divas minūtes mazākumā. Pēc tam viesi pārņēma iniciatīvu spēlē, un krietni vairāk darba bija Minskas kluba vārtsargam Ešam. 9.minūtē pēc atkārtota metiena rezultātu atklāja Lauris Dārziņš - 1:0.

Vadībā viesi bija tikai četras minūtes - izlīdzinājumu minskieši panāca, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Bet nepilnas trīs minūtes vēlāk arī izvirzījās vadībā - Holts nenoreaģēja uz tālo aizsarga Šeļega metienu - 1:2.

Otrās trešdaļas sākumā Rīgas Dinamo panāca neizšķirtu 2:2, kad pēc Sotnieka metiena Ešs ripu atvairīja, bet to vārtos ielaboja Tomašs Surovijs.

Sešarpus minūtes pēc trešās trešdaļas sākuma rīdzinieku otro reizi spēlē izvirzījās vadībā. Spēlējot vairākumā, uzbrucēja pozīcijā nonāca Rodrigo Laviņš un precīzi meta vārtos - 3:2. Taču piecas minūtes līdz pamatlaika beigām minskieši vēlreiz panāca izlīdzinājumu.

Pamatlaika izskaņā vairākas labas iespējas panākt uzvaru bija rīdziniekiem, taču veiksmes mazliet pietrūka. Savukārt pagarinājuma lielāko daļu abas komandas darbojās visai piesardzīgi. Labas iespējas gūt vārtus pēdējā pusotrā minūtē bija Karsumam, Dārziņam un Ozoliņam, taču Ešu pārspēt viņiem neizdevās.

Pēcspēles metienu sērijā skaisti "bullīšus" realizēja Aleksandrs Ņiživijs un Lauris Dārziņš, bet Kriss Holts atavirīja divus no trim mājinieku mēģinājumiem.

Kontinentālā hokeja līga

Minskas Dinamo - Rīgas Dinamo 3:4 (2:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

Vārti: 8:42 Dārziņš (M.Rēdlihs) - 0:1, 12:40 Varlamovs (Podhradskis, Spiridonovs, vair.) - 1:1, 16:28 Šeļegs (Varlamovs) - 2:1, 24:21 Surovijs (Ņiživijs, Sotnieks) - 2:2, 46:39 Laviņš (M.Rēdlihs, vair.) - 2:3, 54:53 Podhradskis (Mihaļovs) - 3:3, 65:00 Dārziņš (p.m.) - 3:4

Metieni: 33 - 31
Soda min.: 10 - 10
Iemetieni: 27 - 33

Rīgas Dinamo: Holts, Cibuļskis – Ozoliņš, Ņiživijs – Hartigans – Surovijs, Reķis – Sotnieks, Karsums – Mikušs - Bukarts, Laviņš – Galviņš, Dārziņš – Sprukts – M.Rēdlihs, Štāls – Džeriņš – Meija