Rīgā +3 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Rīgas Dinamo Liepājā ar 6:3 pārspēj Ņižņekamskas Ņeftehimik

Rīgas Dinamo Kontinentlālās hokeja līgas čempionāta spēlē pirmdien Liepājā ar 6:3 pārspēja Ņižņekamskas Ņeftehimik.

Spēles pirmajā trešdaļā neliels pārsvars piederēja nominālajiem laukuma saimniekiem Rīgas Dinamo, tomēr līdz pat perioda beigām to neizdevās pārvērst vārtu guvumā. Deviņpadsmitajā minūtē rezultātu atklāja Miķelis Rēdlihs, kurš izmantoja Jāņa Sprukta rezultatīvu piespēli.

Dinamo hokejisti aktīvi sāka otro trešdaļu un tas vainagojās panākumiem. Trešajā minūtē pirmo vārtu autors Miķelis Rēdlihs izdarīja bīstamu metienu, bet Jānis Sprukts raidīja vārtos vārtsarga atsisto ripu. Trešdaļas vidū viesi vienus vārtus atguva - pēc skaistas izspēles Martins Pruseks atvairīja Bumagina raidīto ripu, taču to vārtos iebakstīja zviedrs Nikolass Pēršons.

Rīgas Dinamo aktivizējās uzbrukumā un atkal panāca savu - viesu vārtsargu par kļūdu ar rezultatīvu metienu sodīja Aleksandrs Ņiživijs. Ar to vārtu birums otrajā trešdaļā nebeidzās - Andrejs Ivanovs vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Pēdējās trešdaļas sākumā rīdzinieki otro reizi spēlēja skaitliskajā vairākumā un šo iespēju garām nepalaida. Mājinieku pārsvaru dubultoja Mārtiņš Cipulis, kurš iepriekš bija nopelnījis iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. Trešdaļas turpinājumā jebkādas šaubas par uzvaru mačā ar piekto vārtu guvumu izgaisināja Ģirts Ankipāns. Drīz vien gan viesi guva trešos vārtus - vairākumā rezultatīvs bija Demagins. Viesi pāris minūtes vēlāk vēlreiz izcīnīja tiesības spēlēt skaitliskajā pārsvarā, taču to neizmantoja.

Uz to rīdzinieki atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu - pēc lieliskas Miķeļa Rēdliha piespēles izcēlās Martins Karija. Spēles beigās mājinieki palika trīs spēlētāju sastāvā, taču rezultāts vairs nemainījās.

Citā pirmdienas spēlē Kaspara Saulieša pārstāvētais Minskas Dinamo savā laukumā ar 4:2 pārspēja Toljati Lada. Latvijas hokejists laukumā nedevās.

Dinamo KHL austrumu zonā saglabā devīto vietu, bet astotajā pozīcijā esošais Ņižņijnovgorodas Torpedo ir uzvaras tiesas - trīs punktu - attālumā.

xxx

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo - Ņižņekamskas Ņeftehimik 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

Vārti: 18:31 M.Rēdlihs (Sprukts) 1:0, 22:43 Sprukts (M.Rēdlihs) 2:0, 31:14 Pēršons (Bumagins) 2:1, 34:04 Ņiživijs 3:1, 46:31 Ivanovs (Arhipovs) 3:2, 44:54 Cipulis (Iguldens, Ņiživijs, vair.) 4:2, 51:10 Ankipāns (Petrovickis, Hosa) 5:2, 52:50 Demagins (Belovs, Pēršons, vair.) 5:3, 58:37 Karija (M.Rēdlihs, Dārziņš) 6:3.