Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Rīgas Dinamo zaudējuši Čerepovecā

Rīgas Dinamo hokejisti pirmdien Čerepovecā ar 1:3 zaudēja vietējam Severstaļ klubam Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē.

Rezultāts tika atklāts tikai pirmā perioda beigās. Pusotru minūti pirms pārtraukuma Mihails Jakubovs uzmeta ripu vārtu virzienā, kur tās lidojumu vārtu priekšā mainīja Sergejs Soins - 1:0.

Otrā perioda piektās minūtes sākumā rīdziniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu. Labā ātrumā ļoti spēcīgu metienu izdarīja Mets Elisons, ietriecot ripu vārtu tuvējā stūrī. Tobrīd rīdzinieki spēlēja skaitliskajā vairākumā.

Nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad mājinieki spēlēja vairākumā, kļūdījās Rīgas Dinamo aizsargi. Viens pats pie vārtiem palika Martins Straka. Pēc metiena no labās puses tieši Straka bija pirmais pie atlēkušās ripas, kurš to ieraidīja tukšajā vārtu stūrī.

Lai arī pēdējās pāris minūtēs rīdzinieki dominēja pie mājinieku vārtiem, neizšķirtu panākt neizdevās. Vēl vairāk, mājinieki guva trešos vārtus. Tas notika pusotru minūti pirms spēles beigām, kad uzvarai punktu pielika Nikolajs Lemtjugovs, kurš ar spēcīgu metienu no šaura leņķa ieraidīja ripu starp Pruseka kājsargiem.

Dinamo izbraukuma spēļu sēriju turpinās 7.janvārī Jaroslavļā pret vietējo Lokomotiv un 9.janvārī pret Toljati Lada.

Kopvērtējumā rīdzinieki ar 57 punktiem ieņem 14.pozīciju.

x x x

KHL spēle

Severstaļ 3:1 Rīgas Dinamo
(1:0, 0:1, 2:0)

Vārtu guvēji: Soins (Jakubovs, Poperečnijs) - 1:0 (18:31), Elisons - 1:1 (34:03, vair.), Straka (Kanarskijs, Gubins) - 2:1 (53:25, vair.), Lemtjugovs (Gubins, Kvjatkovskis) - 3:1 (58:28).

Soda minūtes: 6 - 12 (Vestkots un Cipruss - 2x2, Tribuncovs, Hosa)

Vārtsargi: Rastislavs Stana - Martins Pruseks