Rīgā +17 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Sanktpēterburgas SKA LDz kausu sāk ar minimālu uzvaru pret Lev

Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņu pirmdien ar uzvaru B grupā uzsāka spēcīgā Sanktpēterburgas SKA komanda, kas ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Prāgas Lev.

Pirmie vārtus guva SKA hokejisti, kad Sergejs Korostins mača 7.minūtē izcēlās vienādos sastāvos. Tikmēr septiņas sekundes pirms pirmā perioda beigām Lev uzbrucējs Mihals Birners vairākumā rezultātu izlīdzināja. Otrās trešdaļas vidū īsā brīdī Lev izpelnījās divus noraidījumus, taču Sanktpēterburgas hokejisti neprata vairākumu pārvērst gūtos vārtos.

Arī trešā perioda sākumā komandas izpelnījās vairākus noraidījumus, bet vārti tika gūti vien 52.minūtē, kad Kazahstānas pilsonību pieņēmušais kanādiešu aizsargs Kevins Dālmens vienādos sastāvos iemeta ripu SKA labā. Kā vēlāk izrādījies, tie bija uzvaras vārti. Lai gan 59.minūtē Lev vārtsargs Petri Vehanens savu cietoksni atstāja, arī sešatā Prāgas hokejisti rezultātu mainīt vairs neprata.

Plkst.19.30 A grupas mačā Rīgas Dinamo uzņems Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas Lokomotiv

Otrdien B grupā SKA spēlēs ar Minskas Dinamo, bet trešdien minskiešus eksaminēs Lev. Ceturtdien paredzētas spēles par vietām pret A grupas komandām - Rīgas Dinamo, Kazaņas Ak Bars un Jaroslavļas Lokomotiv. Līdz šim turnīra uzvarējušas tikai divas komandas - 2009. un 2012.gadā to paveica rīdzinieki, bet 2010 un 2011.gadā triumfēja Jaroslavļas Lokomotiv.