Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Saulietim diskvalifikācijas dēļ nāksies izlaist svētdienas spēli ar Lada

Latvijas komandas Rīgas Dinamo uzbrucējs Kaspars Saulietis par rupjo spēka paņēmienu iepriekšējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar Jaroslavļas Lokomotiv saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju.

Kā zināms, aizvadītajā mačā ceturtdien Dinamo savā laukumā ar 0:3 zaudēja līgas līderei Lokomotiv, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Pirmās trešdaļas vidū Saulietis no muguras iegrūda bortā viesu aizsargu Vladislavu Gavrikovu, saņemot noraidījumu uz 5+20 minūtēm. Piecu minūšu mazākuma laikā rīdzinieki ielaida spēles pirmos vārtus. Kaut Gavrikovam bija nepieciešama ārsta palīdzība, viņš drīz vien atgriezās laukumā.

Pēc epizodes noskatīšanās KHL Disciplinārlietu komiteja, sekojot līgas reglamentam, nolēmusi Latvijas uzbrucējam piešķirt arī vienas spēles diskvalifikāciju.

Nākamo maču Rīgas klubs aizvadīs svētdien, Arēnā Rīga spēkojoties ar sava bijušā trenera Arta Ābola trenēto Toljati Lada komandu, ko pārstāv arī vārtsargs Edgars Masaļskis.

Ar 34 spēlēs izcīnītiem 38 punktiem Rīgas Dinamo komanda atrodama pēdējā, 14.vietā Rietumu konferences kopvērtējumā, no izslēgšanas spēļu zonas jau atpaliekot par 13 punktiem. Arī Lada no play-off zonas atpaliek 13 punktus, taču Austrumu konferencē.