Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Stenlija kauss: Čikāgas Blackhawks soli no Rietumu fināla

Uzvaras attālumā no iekļūšanas Rietumu konferences finālā jeb Stenlija kausa izcīņas pusfinālā otrdien nonāca Čikāgas Blackhawks hokejisti, kuri viesos ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pārspēja Minesotas Wild vienību.Sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 3-0 vadībā atrodas _Blackhawks._Mača rezultātu pirmā perioda 15.

minūtē atklāja Čikāgas vienības uzbrucējs Patriks Keins, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Lai gan atlikušajos divos periodos Wild komanda izdarīja vairāk metienus nekā viņu pretinieki, tomēr cīņas rezultātu mainīt neizdevās un uzvaru ar 1:0 svinēja Blackhawks hokejisti.Sauso uzvaru šajā mačā izcīnīja viesu komandas vārtsargs Korijs Krofords, kurš atvairīja visus 27 Wild vienības izdarītos metienus.Tikmēr uzvaru Rietumu konferences pusfinālā izcīnīja arī Kalgari Flames vienība, kas savā laukumā ar 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) pieveica Anaheimas Ducks komandu. Sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 2-1 vadībā atrodas Ducks.Mača trešajā minūtē mājiniekiem rezultātu atklāja Brendons Bolings, taču viesi divus vārtus atguva, kad precīzi bija Patriks Marūns un Korijs Perijs. Otrā perioda piektajā minūtē Flames uzbrucējs Džo Kolborns mazākumā izlīdzināja rezultātu, tomēr pēc četrām minūtēm Ducks vadībā izvirzīja Mets Beleskijs.20 sekundes pirms pamatlaika beigām Džons Gudro rezultātu izlīdzināja un komandām bija jāaizvada papildlaiks uzvarētāja noskaidrošanai. Pagarinājuma piektajā minūtē precīzs bija Flames zviedru uzbrucējs Mīkaels Beklunds, kurš panāca 3:2 savai komandai.Tikmēr Austrumu konferences pusfinālos Vašingtonas Capitals ir vadībā ar 2-1 pret regulārā čempionāta uzvarētāju Ņujorkas Rangers, bet Tampabejas Lightning, kuras sistēmā spēlē latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis,_ _ar 2-0 atrodas vadībā pret Monreālas _Canadiens._Jau iepriekš vēstīts, ka latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā komanda Vankūveras Canucks Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā ar 2-4 piekāpās Flames vienībai, līdz ar to noslēdzot šo sezonu.