Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Stenlija kauss: Otrajā kārtā arī Ovečkins&Co, Lightning panāk 7.spēli pret Detroitu

Septiņas no astoņām konferenču pusfinālistēm noskaidrotas Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīrā. Pēc uzvaras sērijas septītajā duelī cīņu par Stenlija kausu turpinās arī krievu superzvaigznes Aleksandra Ovečkina pārstāvētā Vašingtonas Capitals komanda. Tikmēr izšķirošais mačs būs nepieciešams vēl vienā Austrumu konferences sērijā.

Vašingtonas Capitals pēdējos gados ierasti neveiksmīgi darbojušies tieši izslēgšanas sēriju septītajās spēlēs, taču šoreiz savā laukumā pret Ņujorkas Islanders viss izdevās. Džoels Vards guva vārtus mājiniekiem otrā perioda izskaņā, tad Franss Nīlsens trešās trešdaļas ievadā panāca 1:1, bet uzvaru Capitals izrāva krievu uzbrucējs Jevgēņijs Kuzņecovs spēles 53.minūtē - 2:1 spēlē, 4-3 sērijā.

Visas spēles gaitā Islanders spēja veikt vien 11 metienus pa mājinieku vārtiem, ar 10 no tiem tika galā vārtsargs Breidens Holtbijs.

Vēl citā duelī Tampabejas Lightning viesos ar 5:2 pārliecinoši apspēlēja Detrotas Red Wings, panākot izšķirošo, septīto spēli. Tā notiks trešdien Lightning laukumā. Par spēles spožāko zvaigzni kļuva Lightning uzbrucējs Tailers Džonsons, kuram divi gūti vārti, bet trīs rezultatīvas piespēles Ņikitam Kučerovam. Red Wings labā divi vārti slovākam Tomašam Tataram.

Rietumu konferencē jau zināmi abi pusfinālu pāri - Anaheimas Ducks tiksies ar Kalgari Flames, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 4-2 pārspēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Vankūveras Canucks komandu, bet Minesotas Wild eksaminēs Čikāgas Blackhawks hokejistus. Austrumos Capitals tiksies ar pagājušās sezonas finālistiem Ņujorkas Rangers, bet Monreālas Canadiens spēlēs pret jau minētās Lightning un Red Wings sērijas labāko.