Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Šupleram pretenzijas pret taktiskajām kļūdām otrajā trešdaļā

Rīgas ''Dinamo'' galvenais treneris Jūliuss Šuplers pēc trešdienas zaudējuma ''Latvijas Dzelzceļa kausa'' izcīņā Maskavas apgabala ''Atlant'' ar 3:5 atzina, ka spēle bijusi interesanta, pirmajā periodā viņam neesot pretenziju, bet tādas ir par otro, kurā mājinieki zaudēja ar 0:3 dažiem spēlētājiem pieļaujot rupjas taktiskas kļūdas.

''Spēlējām bez četriem pamatsastāva hokejistiem. [Laurim] Dārziņam un [Aleksandram] Ņiživijam ir traumas, [Sandim]Ozoliņam un Miķelim Rēdliham devām atpūtu, jo šis [komandai] ir sagatavošanās posms un tā tam vajadzētu būt,'' skaidroja Šuplers.Treneris norādīja, ka par zaudējumu ir neapmierināts, taču atgādināja, ka Kontinentālās Hokeja līgas čempionātā būs pavisam citas cīņas.Ņiživijs pats esot gribējis spēlēt, taču ārsts ieteicis atpūsties. Iespējams, ka viņš spēlēs piektdien vai sestdien, tāpat kā Dārziņš, kurš piedalās treniņos, slido, jūtas labi, taču fiziski vēl nav pilnībā gatavs.''Mums šie spēlētāji jāgatavo čempionātam. Nav ko steigties. Jo paši redzējāt, kā mainās spēle, ja nav vairāku vadošo,'' norādīja slovāks.Komentējot 'Mikaēla Telkvista spēli'' Šuplers viņu ielaistajos vārtos nevainoja. ''Tās nebija viņa kļūdas, jo aizsargi savā zonā zaudēja ripu. Pie 1:4 varbūt arī iedomājāmies par vārtsarga maiņu, taču no psiholoģiskā viedokļa tas nebūtu bijis pareizi."''Savukārt ''Atlant'' galvenais treneris Nikolajs Borščevskis uzsvēra, ka komandai šī bija ļoti svarīga spēle un ir priecīgs par pirmo izcīnīto uzvaru sagatavošanās periodā. ''Rīgas ''Dinamo'' ir spēcīgs pretinieks. Divas reizes jau spēlējām ar viņiem Astanā un abas reizes ''bullīšos'' zaudējām. Šoreiz puiši bija noskaņojušies, cīnījās līdz galam un pelnīti uzvarēja. Tāpēc pēc cīņas ģērbtuvēs viņus arī apsveicu,'' sacīja Borščevskis.