Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Šuplers: pēdējo ripu ielaidām koncentrācijas zuduma dēļ

Rīgas Dinamo hokeja kluba galvenais treneris Juliuss Šuplers par izšķirošo faktoru zaudējumā ceturtdien Maskavas Dinamo komandai minēja koncentrācijas zudumu trešajā periodā.“Slikti sākām spēli, ielaidām divas ripas. Izdevās izlīdzināt rezultātu, taču trešdaļas pašās beigās atkal zaudējām vārtus. Otro un trešo trešdaļu aizvadījām labāk.

Metāmies uz priekšu, gandrīz atspēlējāmies, taču līdz galam pretiniekus nospiest neizdevās. Visu izšķīra viena kļūda trešajā periodā. Trešo (pēdējo) ripu ielaidām, jo pazaudējām koncentrāciju,” Gagarina kausa izcīņas otrās spēles iznākumu (4:8) komentēja Šuplers.

“Bija plāns censties spēlēt aktīvi jau no pirmajām minūtēm, diemžēl daudzās pauzes ledus sagatavošanas dēļ to patraucēja,” atklāja Maskavas Dinamo vadītājs Oļegs Znaroks.

Maskavas kluba un Latvijas valstsvienības galvenais treneris pauda uzskatu, ka sērijas turpinājumā visvairāk viņa komandas spēlētājiem vajadzētu progresēt psiholoģiskā ziņā. Savukārt vienu no otrā mača galvenajiem varoņiem Krisu Saimonu viņš raksturoja kā īstu komandas spēlētāju: “Lieliski pārredz laukumu, var uzmest pa vārtiem, var iedot piespēli. Tāpat viņš darbojās arī Vitjaz sastāvā.”