Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Hendrikss/Liepiņš izcīna otro vietu Latvijas Grand Prix Ķegumā

Ķegumā notiekošajā pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem Latvijas Grand Prix uzvarēja Beļģijas duets Jans Hendrikss/Tims Smeninkss, kuri finišēja pirmie abos braucienos.

Pirmajā braucienā otro vietu ieguva beļģis Joriss Hendrikss, kura kantētājs ir latvietis Kaspars Liepiņš. Šis duets no uzvarētājiem atpalika 10,784 sekundes. Trešie finišēja brāļi Jānis un Lauris Daideri, viņi atpalika no uzvarētājiem 15,698 sekundes. Savukārt sesto vietu ieguva beļģa Nikija Pulinksa/latvieša Kaspara Stupeļa duets (+1:09,213). Par apli no uzvarētājiem atpalika Gints un Arnolds Sīļi, kuri ierindojās 17.vietā.

Sacīkstes beigu daļā izstājās Margo Sons (Igaunija)/Elvijs Mucenieks (Latvija), kuri klasificēti 26.vietā. Savukārt jau ceturtajā aplī radiatora problēmu dēļ izstājās Māris Rupeiks/Haralds Kurpnieks.

Otrajā mēģinājumā otro vietu ieguva Rupeiks/Kurpnieks, bet Hendrikss/Liepiņš finišēja trešie un kopvērtējumā izcīnīja otro vietu. Brāļu Daideru ekipāža otrajā braucienā palika bez ieskaites punktiem, jo pievīla tehnika. Summā Rupeikam/Kurpniekam astotā vieta, bet Daideri palika desmitie. Pulinkss/Stupelis ieguva sesto vietu.