Sniega pārslas
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Jēkabpils Lūši nosargā Latvijas čempiontitulu volejbolā

Jēkabpils Lūši svētdien savā laukumā nodrošināja uzvaru Credit24 Latvijas vīriešu volejbola čempionātā, par čempioniem tiekot kronēti otro gadu pēc kārtas.

"Lūši" finālsērijas ceturtajā spēlē ar rezultātu 3-2 (21:25, 16:25, 26:24, 25:10, 15:10) pārspēja RTU/"Robežsardzi", sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-1.

"Lūši" pārliecinoši zaudēja pirmos divus setus, bet trešajā atspēlējās no 22:23 un bija pārāki ar 26:24. Ceturto setu jēkabpilieši iesāka ar izrāvienu 8:1 un svinēja drošu uzvaru ar 25:10. Līdz ar to mača liktenis izšķīrās piektajā setā, kurā RTU/"Robežsardze" izvirzījās vadībā ar 2:0, uz ko "Lūši" atbildēja ar pieciem punktiem, pārņemdami vadību un setā gūdami uzvaru ar 15:10.

"Lūšiem" pa 17 punktiem guva Vladislavs Blumbergs un Ēriks Voroņko, bet 13 punkti bija Rihardam Puķītim.

Viesiem 17 punktus guva Aleksandrs Avdejevs, 16 punkti bija Gatim Garklāvam, bet 13 punktus iekrāja Armands Āboliņš.

Pirmajās divās sērijas spēlēs komandas guva uzvaras piecu setu cīņās, bet sestdien izbraukumā "Lūši" guva virsroku četros setos.

RTU/"Robežsardze" pusfināla sērijā ar 3-2 guva virsroku pār "Limbaži"/MSĢ komandu, savukārt "Lūši" ar 3-0 pārspēja "Daugavpils Universitāti". Abas komandas Latvijas meistarsacīkšu izslēgšanas turnīru sāka no pusfināla.

Tikmēr bronzas sērijā līdz divām uzvarām "Daugavpils Universitāte" cīnās neizšķirti 1-1 ar "Limbaži"/MSĢ. Sērijas izšķirošā spēle notiek šodien Daugavpilī.

Pērn Latvijas čempionātā pirmo reizi triumfēja "Lūši", kuri finālsērijā ar pārliecinošo 3-0 apspēlēja RTU/"Robežsardzi". Tikmēr RTU/"Robežsardze" ir desmitkārtēja Latvijas čempione.

Merzļikinam un Blue Jackets sagrāve pret Jets

Graujošu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins un viņa pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets komanda, kas savā la...