Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +4 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 18. novembris
Doloresa, Aleksandrs, Brīve

HP izdodas iestrādāt mikroshēmā memristorus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
getty
g
Kruts tulkojums tev sanācis.
aaa
a
Memristor / mɛmrɨstər / ("atmiņa rezistoru") ir jebkurš no dažāda veida pasīvās divu termināla ķēdes elementiem, kas uztur funkcionāla saistība starp laika integrāļi esošo un sprieguma. Šī funkcija, ko sauc memristance, ir līdzīga mainīga pretestība. Īpaši izstrādāti memristors sniedz kontrolējamu pretestību, bet šādas ierīces nav pieejamas tirdzniecībā. Citas ierīces, piemēram, bateriju un varistori ir memristance, bet tas nav parasti dominē viņu uzvedību. No memristor definīcija ir balstīta vienīgi uz pamata circuit mainīgajiem lielumiem, līdzīgi rezistors, kondensators un induktors. Atšķirībā no šiem trim elementiem, kas ir atļauts lineāra laika invariantu vai LTI sistēmas teoriju, memristors ir nelineāra, un to var aprakstīt ar kādu dažādu laika dažāda funkcijas neto maksas. Nav tādas lietas kā sugas memristor. Tā vietā, katrai ierīcei īsteno īpašu funkciju, kur nu integrāli sprieguma nosaka neatņemamu pašreizējās, vai otrādi. Lineāru laika invariantu memristor vienkārši parasto rezistoru [3]. Memristor teorija tika formulēta un nosaukts par Leon Chua ar 1971 papīra [4] Chua. Ekstrapolēta konceptuālā simetriju starp rezistors, induktors un kondensators, un secināt, ka memristor ir tikpat būtiska ierīci. Citi zinātnieki jau izmanto noteiktas nelineārās plūsma maksas attiecības, bet Chua teorija ievieš vispārējo. Gada aprīlī 30, 2008 komandas HP Labs paziņoja attīstību pārslēgšanas memristor. Pamatojoties uz plānas plēves titāna dioksīda, tas ir režīms, operācijas ar aptuveni lineārā maksa rezistence attiecības [5] [6] [7] Šīs ierīces tiek izstrādāti piemērošanai nanoelektronikas atmiņās, datora loģika, un neiromorfiskas datoru. arhitektūras [8].
Senais
S
Lai vieglāk saprast, jo, kas orientējas, tam nav jātulko, kā nepilnīgi atkal lasāms. A memristor /ˈmɛmrɨstər/ ("memory resistor") is any of various kinds of passive two-terminal circuit elements that maintain a functional relationship between the time integrals of current and voltage. This function, called memristance, is similar to variable resistance. Specifically engineered memristors provide controllable resistance, but such devices are not commercially available. Other devices like batteries and varistors have memristance, but it does not normally dominate their behavior. The definition of the memristor is based solely on fundamental circuit variables, similarly to the resistor, capacitor, and inductor. Unlike those three elements, which are allowed in linear time-invariant or LTI system theory, memristors are nonlinear and may be described by any of a variety of time-varying functions of net charge. There is no such thing as a generic memristor. Instead, each device implements a particular function, wherein either the integral of voltage determines the integral of current, or vice versa. A linear time-invariant memristor is simply a conventional resistor.[3] Memristor theory was formulated and named by Leon Chua in a 1971 paper.[4] Chua extrapolated the conceptual symmetry between the resistor, inductor, and capacitor, and inferred that the memristor is a similarly fundamental device. Other scientists had already used fixed nonlinear flux-charge relationships, but Chua's theory introduces generality. On April 30, 2008 a team at HP Labs announced the development of a switching memristor. Based on a thin film of titanium dioxide, it has a regime of operation with an approximately linear charge-resistance relationship.[5][6][7] These devices are being developed for application in nanoelectronic memories, computer logic, and neuromorphic computer architectures.[8]
zb
z
pankūkas izmantos tranzistoru vietā.
Es
E
Šis varētu būt labs. Būtu pa smuko - kādus pāris TB sabāzt SD kartes lieluma izstrādājumā.Tad jau izskatās,ka SSD arī drīz atmirs. Tikai - cik ilgs laiks paies,līdz tiks apgūta masveida ražošanas tehnoloģija un cik tas maksās.
trusis nejaukais
t
tieši šodien žmiedzoties nopirku 32Gb SD karti.. vēl pie sevis nodomāju, ka pēc mēneša gan jau būs izdomāta kautkāda jauna tehnologija un kartes paliks 3x lētākas.. dooh..

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mantotie ēdieni

Valsts svētku nedēļā – tradīcijām un atmiņām bagātas receptes.

Kaķis iekštelpās

Iekštelpās mītošiem kaķiem ir krietni mazāk iespēju paust sugai raksturīgo uzvedību, taču mājas kaķa saimnieks var parūpēties par to, lai mīluļa dzīve būtu interesantāka, piedāvājot kaķim da...

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko