Twitter savā paziņojumā norāda, ka visbiežāk šajā vēstulē ir tādi ieraksti kā “This you??” [Tas esi tu?] vai “LOL is this you” [Cik smieklīgi, vai tas tu], pēc kura ir ievietota saite. Šī saite ir noīsināta un rezultātā nav redzama patiesā adrese, kur nonāk lietotājs, uz tās uzspiežot.
Sociālais tīkls aicina nelietot šīs saites un mierina, ka šādas vēstules saņemšana nenozīmē, ka jūsu Twitter konts ir inficēts. Tomēr ieteikts brīdināt personu, no kuras šāda vēstule saņemta, kurai būtu jānomaina sava profila parole.
Kā skaidro datordrošības eksperts Valdis Šķesters, šādi krāpniecības mēģinājumi ir tipiski. Pēc lapas atvēršanas lietotājs tiek aicināts ievadīt savus personīgos datus, kurus pēcāk izmanto ļaunprātīgos nolūkos. Viņš vērš uzmanību uz to, ka adrese nosūtītajā vēstulē neatbilst patiesajai, tā ir noīsināta, kas ir bieži izmantota prakse Twitter ierakstos, kur tie nedrīkst pārsniegt 140 zīmes. "Drošības eksperti jau iepriekš pauda bažas par šiem interneta adrešu īsinātāju servisu sniedzējiem, jo tie ļauj maskēt patiesās adreses," norāda V. Šķesters. Viņš spriež, ka Twitter aicina lietotājus, no kuru profiliem nosūtītas šīs vēstules, nomainīt paroles, jo tā nonākusi ļaundaru rokās.
Līdzīgs krāpniecības mēģinājums oktobrī darbojās arī Latvijas sociālajā tīklā draugiem.lv, kur teksts bija "Skaties kāda fočene - http://draugieim.tk/profile/picture.php?pid=393622… " Arī draugiem.lv administrācija toreiz brīdināja lietotājus uzmanīties no šādiem sūtījumiem.