Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) rīcībā gan nav informācijas par apdrošināšanas brokeru saistību ar aizdomīgiem darījumiem.Laikraksts norāda, ka savstarpējiem brokera un apdrošinātāja norēķiniem ir dažādi veidi, piemēram, brokeris saņem visu apdrošinātājam domāto prēmiju, kas pēc tam jāpārskaita apdrošinātājam, atskaitot uzreiz vai pēc tam saņemot attiecīgi procentus. Tomēr pēdējā laikā apdrošinātājiem domātā naudas maksāšana tiek kavēta, vilcināta vai vispār pastāv drauds naudu nesaņemt. Ir aizdomas, ka atsevišķos gadījumos naudu brokeri iztērējuši personiskām vajadzībām, piemēram, lai segtu maksājumus par iepriekšējos gados veiktām spekulācijām ar nekustamo īpašumu.
Latvijas Apdrošināšanas brokeru asociācijas (LABA) valdes priekšsēdētājs Aigars Krūms gan uzskata, ka konkrētos gadījumus nav pamata dramatizēt, jo apdrošināšanas līgums ar klientu būs jāpilda.
Tiek lēsts, ka Latvijā apdrošināšanas brokeru kompāniju skaits samazināsies līdz 70-80 kompānijām. Patlaban darbojoties aptuveni 100.