Vienā no LNT akcionāru sapulcēm par padomes priekšsēdētāju ievēlēts Mārtiņš Kvēps, bet otrā - Šveices advokāts Rūdolfs Meroni.
Sapulcē, kurā par padomes priekšsēdētāju izvēlēts Kvēps, piedalījušies akcionāri, kas pārstāv 99,99% LNT akciju, savukārt otrā sapulcē - 62,48%.
Kvēpa vadītajā LNT padomē ievēlēti arī Raimonds Grīniņš, Dzintars Kašs, Hardija Vaivade un Ivars Bērziņš, bet Meroni vadītajā padomē ievēlēti Aivars Gobiņš, Arita Linde un Gints Laiviņš-Laivenieks.
Savukārt šodien notikušajās divās Ventbunkera akcionāru sapulcēs par padomes priekšsēdētāju ievēlēts uzņēmuma līdzīpašnieks Olafs Berķis, bet attiecīgi otrā - Meroni.
Sapulcē, kas par padomes priekšsēdētāju izvēlējās Berķi, piedalījušies 57% akcionāru, savukārt otrā sapulcē - 71,3%. Identiska situācija bija arī pirms mēneša.
Berķa vadītajā Ventbunkera padomē ievēlēts arī Jānis Junkers, Aleksejs Ovods, Gatis Klimass un Genadijs Ševcovs, bet savukārt Meroni vadītajā padomē ievēlēts Aivars Gobiņš, Gints Laiviņš Laivenieks, Arita Linde un Diāna Jukna. Jaunā Meroni vadītā padome esot iecēlusi arī jaunu valdi. Deivids Anstis tika ievēlēts par valdes priekšsēdētāju, bet Alvis Hāze, Jānis Hāze, Aivis Landmanis par valdes locekļiem.
Domstarpības starp Ventspils tranzītbiznesa kompānijas Ventbunkers akcionāriem rit jau daudzu gadu garumā, taču ap gadu miju cīņa atkal saasinājās. Dažu dienu laikā vairākas reizes mainījās uzņēmuma padome un valde. Ap gadu miju kā Ventbunkera padomes priekšsēdētāju tika reģistrēts Berķis.
Meroni un viņa partneriem izdevās nonākt Ventbunkera vadībā tikai uz divām dienām - no 2.janvāra līdz 4.janvārim, kad uzņēmuma vadošajos amatos atkal tika reģistrēti Meroni oponenti.
Ventbunkera pārstāvis Aivars Gobiņš, kurš pārstāv Meroni intereses, toreiz norādīja, ka Mārtiņa Kvēpa juristu firma bija iesniegusi Uzņēmumu reģistrā viltotus dokumentus par akcionāru sapulci, kas nekad neesot sasaukta un līdz ar to arī nav notikusi.