Šoreiz par un ap to, kā atsvaidzināt ierūsējušos mūzikas krājumus, kad katra atskaņošanas sarakstā iekļautā dziesma izraisa tik vien kā vēlmi pārslēgties uz nākamo Pēdējos mēnešos bieži nācies dzirdēt par jaunatklāšanu – te raidījums televīzijā, te radiopārraide, te kāds tīmekļa serviss, kas sola visdažādākos brīnumus, taču tā īsti nespēj pārsteigt pat lielākos optimistus.
Gads sācies ar pārsteigumiem sociālo mediju lietotājiemGada sākums sola daudz gaidītu un arī negaidītu pārsteigumu sociālo mediju lietotājiem. Sākot ar uzlabotām viedtālruņu aplikācijām, kas padarīs vieglāku multimediju satura radīšanu un publicēšanu, beidzot ar tiešsaistes sociālajos tīklos iestrādātiem meklēšanas servisiem, kas sola revolūciju informācijas meklēšanā. Tomēr pagājušais mēnesis ir izrādījies visai piņķerīgs pat sociālo mediju milžiem.Vine
Mums ir izveidojušās intīmas, iespējams, pat pārāk intīmas attiecības ar internetu Daļai no mums vēl svaigā atmiņā ir laiks, kad par svarīgākajiem aizvadītās dienas notikumiem uzzinājām ikvakara Panorāmā, iecienītās radiostacijas ziņu pārraidē vai nākamā rīta avīzē. Daudzi šos tradicionālo mediju ikdienas rituālus piekopj vēl aizvien – vieni pieraduma vai sentimenta dēļ, citi tāpēc, ka nespēj un negrib iekļauties jauno mediju pārsātinātajā informācijas plūsmā.
Anonimitātes ierobežošana kļuvusi par aktuālu tēmu un daudzu portālu iniciatīvuKatrs būs dzirdējis vismaz par vienu kiberhuligānisma gadījumu – sākot ar decembrī Zviedrijā notikušajiem Instagram nemieriem, beidzot ar gadījumu ASV, kad kāda māte, uzdodoties par 16 gadu vecu zēnu, noveda jaunu meiteni līdz pašnāvībai.