Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sociālie tīkli

Par 16 noziegumu izdarīšanu kiberpedofilam piespriež sešus gadus aiz restēm

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi sešus gadus un desmit mēnešus ilgu cietumsodu kādam jaunam vīrietim, kurš apsūdzēts par to, ka, slēpjoties aiz viltus sociālo tīklu profiliem, viņš panācis nepilngadīgu meiteņu atkailināšanos un kailfoto nosūtīšanu, noskaidroja aģentūra LETA.

Tonija Blēra bijušais preses sekretārs Alesters Kempbels pirmo reizi uzstāsies Rīgā

Bijušā Apvienotās Karalistes premjerministra Tonija Blēra (Tony Blair) preses sekretārs, komunikāciju stratēģis un populārais rakstnieks Alesters Kempbels (Alastair Campbell) ReputationTime 2018 ietvaros pirmo reizi uzstāsies Rīgā. Kempbela lekcijas tēma - Līderības krīzes menedžments digitālo mediju laikmetā.

KNAB: Birojs uzrauga politisko aģitāciju arī sociālajos medijos

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atsaucoties uz publiski izskanējušo informāciju Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra Re:Baltica publikācijā Vēlēšanu kampaņas melnais caurums, ka KNAB neuzrauga politisko aģitāciju sociālajos medijos, informē, ka paustais apgalvojums ir nepamatots un faktiskajai situācijai neatbilstošs, un veicina maldīga priekšstata radīšanu sabiedrībā par patieso situāciju, portālam Diena.lv pavēstīja KNAB pārstāve Laura Dusa.

Telegram sola virtuālus gramus

Janvārī kļuva zināms, ka Krievijas uzņēmēja un programmētāja Pāvela Durova izveidotais un vadītais uzņēmums Telegram Messenger LLP, kas pārvalda ziņapmaiņas servisu Telegram, šā gada februārī un martā iecerējis līdz šim vērienīgāko monētu jeb tokenu sākotnējo izvietošanu (Initial Coin Offering, ICO).

ES: Sociālie tīkli panākuši progresu naida runas apkarošanā

Četras lielās sociālo mediju platformas, kas parakstījušais Eiropas Savienības (ES) naida runas apkarošanas rīcības kodeksu, panākušas progresu attiecībā uz nelikumīgo materiālu dzēšanu, piektdien atzina Eiropas Komisija (EK).

Sociālo zinātņu pētnieki runās par dzīvi sociālajos tīklos

10. janvārī Kaņepes kultūras centrā plkst.18.00 notiks otrais Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) referātu cikls (Ne)sabiedriskie lasījumu, kurā fakultātes absolventi stāstīs par interesanto, kas uzzināts rakstot studiju noslēguma darbus. Šoreiz saruna būs veltīta dzīvei sociālajos tīklos, portālu Diena.lv informēja LU SZF pārstāvji.

Twitter izmēģina 280 zīmju ierakstu formātu

Mikroblogošanas vietne Twitter nelielai lietotāju grupai uz izmēģinājuma laiku piešķīrusi iespēju veikt garākus ierakstus. Proti, kopš Twitter ieviešanas viena ieraksta zīmju limits bija 140, bet nu atsevišķi lietotāji var veikt 280 zīmju garus ierakstus, vēsta BBC.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide