Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

VARAM valdībai tomēr piedāvās karti ar 36 pašvaldībām

Balstoties uz konsultāciju laikā veiktajām pārrunām ar pašvaldībām, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nolēmusi jaunajā pašvaldību kartē izveidot vēl vienu novadu, pirmdien žurnālistiem pastāstīja ministrs Juris Pūce (A/P).

VARAM veiks izmaiņas sākotnēji piedāvātajā novadu robežu kartē

Pēc apspriedēm ar pašvaldību deputātiem par administratīvi teritoriālo reformu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) norāda, ka, visticamāk, ministrijas sākotnēji piedāvātajā pašvaldību robežu reformas kartē parādīsies izmaiņas, vēstī LNT Ziņas.

VARAM atklās pašvaldību reformas zvanu centru

No pirmdienas, 22. jūlija, darbu sāks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izveidotais zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot uz tālruni 68 806 999, varēs noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar ministrijas īstenoto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu, aģentūra LETA uzzināja ministrijā.

VARAM izstrādājusi Latvijas pielāgošanās klimata pārmaiņām plānu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādājusi Latvijas pielāgošanās klimata pārmaiņām plānu laika posmam līdz 2030. gadam, ko otrdien apstiprināja Ministru kabinets. Tas paredz ieviest vairāk nekā 80 pasākumu, lai palīdzētu Latvijas iedzīvotājiem un tautsaimniecībai labāk pielāgoties klimata pārmaiņām un tādējādi mazinātu klimata pārmaiņu radītos zaudējumus, informē VARAM.

VARAM nākamā gada budžetā prioritāriem pasākumiem prasa 15 miljonus eiro

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) iesniegusi Finanšu ministrijai (FM) un Pārresoru koordinācijas centram prioritāro pasākumu pieprasījumu 2020. gadam par kopējo summu 15,1 miljons eiro, aģentūru LETA informēja ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

LVĢMC vadīs Pūces partijas biedrs

SIA Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) valdes priekšsēdētāja amatā iecelts SIA Saldus medicīnas centrs valdes priekšsēdētājs Ingemars Harmsens, kurš no Attīstībai/Par! saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā ar 8. numuru kandidēja 13. Saeimas vēlēšanās, bet valdes locekļa amatā - SIA Vides investīciju fonds valdes priekšsēdētājs Egils Zariņš, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

LPS lūgs VARAM pārstrādāt teritoriālās reformas piedāvājumu

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 30.kongresā vietvaras vienojušās lūgt valdībai, lai tā uzdod Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) pārstrādāt un papildināt piedāvājumu Administratīvi teritoriālās reformas turpināšanai,.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide