Joku un smieklu vairošanai būtu vajadzīga īpaša valsts programma! Arī televīzijā. Cerība, ka to aizstās vasaras beigās radītais TV6 Ziņu šovs, izrādījusies naiva!
Kamēr pilsoniskā sabiedrība internetā zeļ un plaukst, kategoriska viedokļa paušana publiski joprojām tiek uzskatīta par lielu uzdrīkstēšanos un lielā mērā tikai "trako mākslinieku" privilēģiju
Pirms kāda mēneša saņēmu no _New York Times _interneta vietnes ziņu vai, pareizāk sakot, reklāmu – viņi esot atlasījuši rakstus atbilstoši manām interesēm avīzes mājaslapā, un, ja arī turpmāk es vēlētos caurskatīt šādi piemeklētus tekstus, man jāskatās sadaļa Rekomendācijas.
Vieni sviedrēs, otri dziedās, trešie priecēs – sprakšķ solījumi! TV sezonas sākuma spriedze liek dažādos veidos saukt skatītājus atpakaļ pie televizora. Cik īsti to jaunumu? Ja skatīsimies – ieraudzīsim Beidzot Latvijas Televīzija var piedāvāt garāku jaunu projektu sarakstu nekā citkārt un nekā citi kanāli.
Sajūsma, pieradums, pieprasījums – šādos vārdos īsi varētu ielikt skatītāju un TV3 attiecību 15 gadus. Mums tika dota Izklaide ar lielo I. Tā patika un patīk!
Šī diena taču neaizskrēja tāpat vien, vai ne? Un ne tikai tāpēc, ka tā bija aukstākā kopš pavasara. Kopš rītos neeju uz skolu, man pirmās skolas dienas iedalās piedzīvotajās un nokavētajās.
Apstākļos, kad cenzūra vismaz formāli ir aizliegta, ziedulaikus piedzīvo konspiratīvās jeb sazvērestības teorijas, ko jau varētu sākt uzskatīt par atsevišķu dokumentālās mākslas žanru
Rīga neeksistē. Nav Rīgas. "Rīga" ir vienots veselums. Taču šobrīd Rīga nav ne vienots, ne veselums. (To pašu varētu teikt par citām apdzīvojamām teritorijām.)