Taču drīz vien Džana ģimene saprata, ka ar "kaķēniem" kaut kas nav kārtībā. Viņi auga ļoti strauji un arvien vairāk līdzinājās leopardam. Divu mēnešu vecumā viņi bija daudz lielāki par savvaļas kaķi. Džans nolēma pārvietot viņus uz aitu aploku. Tā bija kļūda, par ko Džans drīz vien bija spiests pārliecināties. "Kādā jūlija dienā es devos uz aitu aploku, lai pabarotu kaķēnus, bet ieraudzīju jēra atliekas. Viņi bija apēduši visu līdz kaulam!" vietējam laikrakstam stāstīja Džans.
Viņam radās aizdomas, ka kaķēnu vietā viņš patiešām izaudzinājis leoparda mazuļus. Džans vērsās pie palīdzības pie vietējām varas iestādēm, un zoologi apstiprināja, ka viņa mājās dzīvo sniega leopardi. Šis dzīvnieks Ķīnā un visā pasaulē ir ļoti rets, tas iekļauts apdraudēto dzīvnieku sarakstā. Savvaļā dzīvo tikai daži tūkstoši sniega leopardu. Par sniega leoparda nogalināšanu vai tirdzniecību Ķīnā draud bargs sods.
Varas iestādes nolēma, ka Džans pagaidām var paturēt abus leopardus (vienu tēviņu un vienu mātīti), kamēr viņiem tiks atrastas jaunas mājas. Reto dzīvnieku uzturēšana sagādā Džanam pamatīgas problēmas, informē China Daily. Sešus mēnešus vecie leopardi jau sver aptuveni 15 kilogramu, pieaudzis sniega leopards var sasniegt arī 50 kg svaru. Džanam katru dienu nākas sarūpēt četrus līdz piecus kilogramus svaigas gaļas, lai pabarotu leopradus. Aitas no aploka ir aizvāktas, un tagad leopardi tiek baroti ar vistas gaļu. "Audzināt leopardus ir vēl grūtāk, nekā izaudzināt cilvēku. Mēs cerējām nedaudz nopelnīt ar vistu pārdošanu, bet lielākā daļa mūsu vistu nonāca leopardu vēderā," vēsta Džana māte. Tomēr ģimene ir iemīļojusi savus "mājdzīvniekus" un sola parūpēties par viņiem, kamēr leopardiem nebūs sagādāta piemērotāka mājvieta.