960. gadā aktieru diplomus saņēma Teātra fakultātes IV izlaiduma 19 jaunie aktieri, starp kuriem bija vēlākās Nacionālā (Drāmas) teātra aktrises Dina Kvelde, Inta Tirole, Ausma Ziemele, Jaunatnes teātra aktieri Tāmāra Soboļeva, Jānis Vītoliņš, Valmieras drāmas teātra aktieri Rita Meirāne, Jānis Samauskis, Jānis Zariņš, Liepājas un Dailes teātra aktieris Āris Rozentāls un vairākos teātros strādājošais – Uldis Pūcītis.
Kursa vadītāja bija profesore Vera Baļuna, kura diplomdarba bukletā padomju laikiem raksturīgā, bet tomēr patiesā intonācijā rakstīja: “Jaunajam aktierim jābūt dziļi izglītotam un augsti morālam cilvēkam. Lai izveidotu šos jauniešus par aktieriem, atklātu viņu personības, nepārtraukti bija vajadzīga pedagogu ticība studentiem, ka tieši viņi ir tie, kas būs spējīgi soļot līdzi vecajai teātru audzei.”
Pedagogu vidū bija gan vecmeistars Alfreds Amtmanis – Briedītis, gan jaunākās paaudzes pedagogi Alfrēds Jaunušans un Jūlijs Bebrišs, kuri vadīja nodarbības aktieru meistarībā. Skatuves runas nodarbības vadīja docente Olga Bormane un Arnolds Liniņš, bet dejas un skatuves kustības pedagoģe bija Ērika Ferda. Apmeklētāji, skatot aktieru studiju laika un vēlākā posma izrāžu fotogrāfijas, ierauga daudzpusīgu personību radošo izpausmju fiksāciju plašā stilistiskā un žanriskā atmosfērā, sākot no diplomdarba R. Blaumaņa skatu lugas Skroderdienas Silmačos uzveduma līdz A. Čaka Mūžības skartajiem (1987) un M. Tadjedinas Nakts vēl nav galā (2014) iestudējumiem Dailes teātrī, no G. Priedes lugas Trīspadsmitā (1966) un A. Lindgrēnas Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta (1967) uzvedumiem Jaunatnes teātrī, Raiņa Pūt, vējiņi! (1968) Drāmas teātrī līdz R. Muktupāvelas monoizrādei Šampinjonu derības (2007) Nacionālajā teātrī. Redzams aktiera Jāņa Zariņa kostīms Dītriha lomā Ā. Geikina lugas Leģenda par Kaupo uzvedumā Valmieras teātrī (1973) un Ulda Pūcīša Lāčplēša tērps Raiņa Uguns un nakts uzvedumam Dailes teātrī (1965).
Visi absolventi turpmāko radošo mūžu veltīja skatuves mākslai. Dažādi aktieru likteņi Liepājas, Valmieras, Drāmas (Nacionālais), Jaunatnes, Dailes, Operetes teātros, bet katrs no viņiem spēja radīt atmiņā paliekošus tēlus, apliecinot savu talantu un profesionalitāti.