Izstāde kultūras un mākslas telpā Siguldas devons ir daļēji retrospektīva ekspozīcija, kurā kultūras centra apmeklētājiem piedāvāta iespēja vienkopus aplūkot mākslas tandēma pēdējā laikā tapušos skaņas un kinētiskos objektus, kas iepriekš atsevišķi bijuši iekļauti izstādēs ALL'ARM (2020), Baltic Sia (2021) un Skaņurīki (2022), kā arī lielformāta karātavu instalāciju no K. Brektes izstādes Bruised (2018).
Visos šajos projektos mākslinieki pievērsušies netradicionālai skaņas un mūzikas izpētei, radot unikālus skaņas mākslas objektus, kuri darbojas ar sensoru palīdzību - kinētika un skaņa telpā burtiski rezonē ar cilvēka kustību, viņam pārvietojoties un fiziski iedarbinot katru no objektiem. Izstādes kuratore ir Auguste Petre. Izstādes atklāšanā apmeklētājiem, bija īpaša iespēja doties ekskursijā starp mākslas objektiem kopā ar māksliniekiem un izbaudīt apvienības +K+M+B performanci.
Mākslas darbu sērijas ALL'ARM koncepcijas balstās senākā elektroniskās mūzikas instrumenta teremina skaņas izpētē un objekti veidoti no dažādiem sadzīves priekšmetiem un utilizētas elektrotehnikas. Tādējādi, pievēršot uzmanību potenciālajai patērnieciskuma ilgtspējai, mākslinieki vecai vai nolietotai sadzīves tehnikai devuši atkārtotu iespēju pilnvērtīgi kalpot jauniem mērķiem.
Par iedvesmu Baltic Sia ietvaros tapušajai darbu sērijai kļuva ceļojums uz Vjetnamas dienvidu daļu 2019. gada sākumā, kur pieredzētā atkritumu dominance pilsētvidē un nomaļos lauku nostūros, kā arī plašākas sabiedrības vienaldzība šajā jautājumā, lika pārdomāt aktuālos klimata izmaiņu jautājumus.
Savukārt Skaņurīki ir veltījums latviešu tautas mūzikas instrumentiem, to apzināšanai, balstoties skaņas piederībā, un laikmetīgām šo instrumentu interpretācijām, izmantojot vizuālās mākslas aktuālos medijus. Skaņas objekti veidoti, atsaucoties uz etnomuzikologa Valda Muktupāvela pētījumu par tautas instrumentiem Latvijā. Ekspozīcijā iekļautas tradicionālo latviešu gaisskaņu un plēvskaņa laikmetīgas interpretācijas.