Izstāde Zīmējumi, kurus radījis mākslinieks Modris Brasliņš attēlo mirkļus autoram mīļu un arī distancētu ļaužu sejās. Hiperreālisma (arī fotoreālisma, superreālisma) klātbūtne, lai arī ir rodama, tomēr tai noteikti nevar piedēvēt šī stila ziedu laiku (20. gs. 60.-70. gadu) kritiķu apzīmēto “naturālistisku auksta racionālisma un mehāniskas tehnikas izpausmi bez nepieciešamajām emocijām un individuālas attieksmes”. Gluži otrādi, Modra Brasliņa portreti ir emocionāli un tajos redzami spilgti indivīdi. Izstādē, kas skatāma pils Mazajā izstāžu zālē 3. stāvā eksponēti 16 zīmējumi un tā būs atvērta līdz 8. decembrim.
Izstāde Popes muižas vīzijas, - fotoapvienība Kursa divu gadu garumā īstenojusi fotoprojektu - romantisku Popes muižas ļaužu atgriešanos vēsturiskajos interjeros. Astoņi fotogrāfi portretēja novada ģimenes Popes muižā un apkārtnē, veidojot vides un situāciju inscenējumus aizgājušo laiku noskaņās. Fotoportretus radīja fotogrāfi - Valdis Brauns, Ilva Buntika, Ģirts Dreimanis, Dainis Rozentāls, Pēteris Šešo, Anatolijs Popeluha, Līga Sondare. Izstādi – senatnīgo fotoalbumu pils galerijās varēs skatīt līdz 8.decembrim.
Izstāde Kustīgās bildes. Kino vēsture Ventspilī iepazīstinās ar šo demokrātisko, populāro un pieejamāko mākslas un izklaides veidu, kas savulaik arī Ventspilī dziļi iesakņojies. Ir bijis periods, kad pilsētā darbojušies pat seši kinematogrāfi! Ventspils kinoteātri, kino skatīšanās tradīcijas, repertuārs, Ventspilī uzņemtās filmas, kino tehnika, tabakas indiānis un vēl citas lietas būs izzināmas un skatāmas Ventspils muzeja jaunajā izstādē, kas top, sadarbojoties arī ar Rīgas Kino muzeju un privātpersonām.