Vīrietis, būdams darbā savā pēdējā darba dienā, saņēmis sūdzību no kāda Twitter lietotāja par Trampa kontu, tāpēc nospiedis šī konta deakitivizēšanas pogu, taču nav gaidījis, ka konts patiešām tiks dzēsts.
"Nerīkojos kā hakeris. Neizdarīju neko tādu, kas man bija liegts. (..) Es nepārkāpu noteikumus," viņš teica TechCrunch. Vācijā dzimušais un dzīvojošais turku izcelsmes vīrietis uzsvēris, ka nav rīkojies nekādu politisku vai citu iemeslu vadīts. "Man patīk Amerika," viņš piebildis.
Īsi pēc incidenta un Trampa konta atjaunošanas Twitter paziņoja, ka izmeklēs notikušo. Federālās izmeklēšanas birojs neiesaistīšoties šī atgadījuma vērtēšanā.
Daudzi Twitter lietotāji Dujsaku nodēvējuši par varoni, kāds pajokojis, ka jaunietis būtu pelnījis žurnāla Time gada cilvēka titulu un Nobela miera prēmiju. Tomēr bijušais Twitter darbinieks atzinis, ka vēlas atgriezties parastā dzīvē, brīvi komunicēt, lai kur dotos, taču pašlaik mediju reportieri viņam neliek mieru, fotogrāfi mēģina nobildēt.
"Es neizdarīju neko noziedzīgu, taču jūtos kā Pablo Eskobars (kolumbiešu narkobarons - red.). Pamazām tas kļūst kaitinoši," atzinis jaunietis.
Vienlaikus jāpiebilst, ka saistībā ar Trampa tvītiem jāskaidrojas arī pašai kompānijai Twitter, jo pašreizējais ASV prezidents nereti izceļas ar pretrunīgām replikām un retvītiem, kas, daudzuprāt, pārkāpj vietnes lietošanas noteikumus un ir aizskaroši. Trešdien, piemēram, Tramps retvītojis vairākus kādas britu galēji labējas politiķes musinošus, pret musulmaņiem vērstus video.
Riko
Nirnbergas klients